Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nap alvás nélkül?

Egy nap alvás nélkül?

Figyelt kérdés

Holnap az egyik barátnőmnél ,,alszom" és 100% hogy nem fogunk 1 órát sem alundi viszont pénteken suli. Nagyon ,,nem leszünk jól" ?


Nyáron sokszor maradtam fenn éjjel, de akkor nem volt suli+ egész nap pihenhettem


2019. febr. 13. 19:44
 1/6 csatrad ***** válasza:

egyszeruen ne menj be

van eves igazolatlan keret valami 6 8 nap, egy belefer

2019. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha alszol délután pár órát, mielőtt átmész a barátnődhöz, akkor simán ki lehet bírni a másnapi sulival együtt, aztán másnap délután/este tudsz aludni megint.

Ha reggel felkelsz és aztán már aznap nem alszol és úgy mész át barátnődhöz, akkor már 24 órája nem aludtál, mire kezdődne a suli, simán bealudnál órán, ha a tananyag nem köti le a figyelmed. Nem beszélve arról, hogy ha a tanárok szőrös szívűek éa folyton az arcukba ásítasz, akkor beírás nélkül sem úszod meg. :)

2019. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb minden héten megesik az velem, hogy egy percet sem alszok, így van ez ma is.
2019. febr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
suliban lehet a legjobbakat aludni.
2019. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Éves igazolatlan keret 6-8 nap????? Hát ilyen biztos hogy nem létezik... max igazolt, de 6-8 nap igazoLATLAN 10000000% hogy nem, az 42-56 óra lenne, 30-tól pedig kirúgnak az iskolából (ha 16 elmúltál). Ha nem akkor azthiszem évet kell ismételni
2019. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-óra igazolatlannál kezd el hápogni a suli,küldözgetnek leveleket a szülőnek 10-óráig,10-óra után megvonják a családit, és csak akkor adják oda a pénzt ha elmész a szüleiddel ilyen családsegítős basztatásra, 20-nál már fenyegetőznek a kirúgással, 30-nál pedig kirúgnak.


Ha 16 alatt vagy akkor is kirúgnak az adott suliból, de kötelesek keresni másik sulit ami átvesz, ha 16-vagy felette vagy akkor pedig már a te dolgod hogy keresel-e vagy sem.


Pár éve legalábbis így volt, egyébként elég gáz mivel az olyan agresszív beilleszkedni illetve viselkedni képtelen egyedek,akik egyébként simán csak nem mennének be a suliba,is kényszerítve lettek a bent tartózkodásra, ezzel a tanulni hajlandó/akaró gyerekeket nehéz helyzetbe hozzák.


Na de szóval csak hogy a kérdezőnek is válaszoljak...

Én mindig így mentem suliba, mondjuk én hozzászoktam volt hogy 30-40 órát nem aludtam, szerintem a 24-óra az semmi simán kibírható.


Egyébként egy rövidebb 6-7 órás napot simán ellehet lógni ha még belefér a 10-órás keretedbe, illetve ha minden igaz egy évben 3-at igazolhat szülő, abból 1 napot simán ellehet erre lőni, de akár elmehetsz orvoshoz is,mond azt hogy megy a hasad 2-3 napra simán kiír.

2019. márc. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!