Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vidèken, mièrt kűld mindenki...

Vidèken, mièrt kűld mindenki lájk jelet, normális valasz helyett?

Figyelt kérdés

Köszönöm helyett lájk.

Ha kűldök ritkan egy idèzetet kèppel üzenetben,akkor is lájk.

Szèpen megköszönök valamit jön a lájk.

Ha megkèrdem,hogy van lájk semmi mas.

Van hogy semmit nem ìrnak csak ùgy kűldenek egy lájkot,azt se èrtem.

En idegbajt kapok attol,hogy nem tudnak èrtelmes ember mòdjára komunikalni.

Van egy olyan erzesem,hogy itt videken eltanuljak egymastol ezt a hulyeseget.

Városban èltem hosszù èvekìg,ott soha nem vágtak a pofámba egy lájkot sem,normalisan,tisztelettudoan valaszoltak.

Más is idegbajt kap tőle?



2019. febr. 13. 20:21
1 2
 11/16 2*Sü ***** válasza:

> Nem tudom mashol vidèken,milyenek,de sajnos erre mèg a boltban is gorombák.


Van az a hely, pontosabban az az ember is. De egy kisebb közösség mindig emberarcúbb, mert ha konkrétan nem is, egy faluközösségben legalább látásból ismerik egymást az emberek. De ez megint nem hely kérdése. Vidéki városokban, falvakban, meg Budapesten is volt már arra is tapasztalatom, hogy egy étteremben kedvesek, előzékenyek voltak, meg olyanra is, hogy futószalagon szolgáltak ki.


> A lakàsbòl szinte ki sem lèpek ès nem beszèlgetek senkivel,nemhogy megbántsak valakit.


Ez mondjuk sajátos helyzet. Nyilván így egyrészt érthető is, másrészt viszont sokkal fontosabb megpróbálnod elkerülni, hogy másokat a saját mércéddel mérsz.


> Tisztelem magam annyira,hogy mèg egy sèrtő lájkot se nyomjak senkinek a pofájába


Továbbra sem tudom értelmezni, hogy egy lájkolás – tetszésnyilvánítás – hogyan tud sértő lenni úgy általában. Oké, ha kiírom, hogy eltört a lábam, és valaki azt lájkolja, akkor lehet az. De itt nem ilyen esetet írtál le.

2019. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Figyelj testverem megmondta már,hogy sz@ard le,szòval lájk!

Szerintem fejezzük be a vitát.

2019. febr. 15. 08:45
 13/16 A kérdező kommentje:

"Ez mondjuk sajátos helyzet. Nyilván így egyrészt érthető is, másrészt viszont sokkal fontosabb megpróbálnod elkerülni, hogy másokat a saját mércéddel mérsz."


Gonosz ember vagy!

Ezek miatt az emberek miatt nekem öngyilkossági kiserletem is volt.

Ràèreztek,hogyan kell mègjobban földbe taposni.

Fogalmad nincs semmirol.

Onèrtèkelèsi gondjaim is lettek a "lájkok" miatt.

De nyugodtan tamadjal csak Te is minden egyes mondatomban a hibat keresd,mint akinek nincs jobb

dolga,mint valakit sèrtegetni.

Nem èrtem Te miert bántasz? Mi bajod van teneked velem?

Àrtottam èn neked valamivel?

Szállj már le ròlam kisöreg ès nyugodjál le.

Elèg nekem ha az itteni emberek bántanak.

Ugyhogy fogd vissza magad legyszives.


Aztán menjèl gyònni,mert gonoszsag van a lelkedben.

Ertelmetlen balgatag ember.

2019. febr. 15. 09:11
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban miért küld mindenki felesleges dumát válaszként, normális lájk jel helyett? Már idegbajt kapok tőle.
2019. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 2*Sü ***** válasza:

> Azèrt köszi,hogy megtiszteltèl,avval,hogy hozzászòlsz. […]

> Tènyleg köszi a figyelmed,ennyit règen foglalkozott velem bárki is :)


vs.


> Gonosz ember vagy!

> Ezek miatt az emberek miatt nekem öngyilkossági kiserletem is volt.


Huhh… Ennyire szélsőséges hangulatingadozással is ritkán találkoztam. Pedig közötte pont egy olyan válaszom volt, amiből pont egy olyan részletet ragadtál ki, amiben azt írom, így már sokkal jobban megértem, hogy mi a problémád.


Nem is nagyon tudok erre mit mondani. Mindenféle szarkazmus vagy irónia nélkül csak azt tudom kívánni, hogy sikerüljön nagyobb érzelmi stabilitásra szert tenni. Hajrá!

2019. febr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is nagyon kiidegel hogy bármit írok valakire akkor is lájk jelet küldenek. Nem tud senki kommunikálni már. Teljes mértékben megértem a kérdezőt.
2019. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!