Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szóltok hozzá,...

Anyukák, mit szóltok hozzá, hogy a NASA bejelentette, hogy világkatasztrófához vezető Napkitörések lesznek 2012-ben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez katasztrófa ...

akkor majd csak addig élünk de addig békességben nyugalomban szeretetben.

2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én nem hallottam róla!!Ez igaz??Vagy csak megint pánikot akarnak kelteni!!??Mondjuk híradót sem nézek már hónapok óta!:(
2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Szerinted ez ide illő kérdés ? A kismamáknak Nyugalom stb kell nem egy ilyen ökör kérdés. Gratulálok.
2010. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én is hallottam róla nem rég volt a tévében. De azt is mondták, hogy nagyon kicsi a valószínűsége, hogy nagy baj lenne belőle. Szerintem ez hülyeség. 2000-ben is volt világvége, nem?
2010. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
2010. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ugy néz ki,hogy igaz,mivel a NASA kutatói sajtótájékoztatón jelentették be,és legjobb esetben visszataszít minket a sötét középkorban,mert a villanyt,a vizet,a fűtést,mindent hazavág,és legalább 10 év kell,hogy normalizálni tudják,és csak Amerikában brillió dolláros károkat fog okozni,.Rosszabb esetben szökőárak,vulkánkitörések,és már nem emlemlékszem milyen viharok lesznek,ami emberek millióinak a halálához vezethet,mert nem tudnak a napkitörés ellen tenni,de küldenek fel egy űrszondát,ami folyamatosan figyeli a Napot,hogy ki tudják adni a riasztást.De azt mondták,hogy 2012 decemberében,2013 elején fog a legdurvább lenni,mert 3-4 éve ébredezik már a Nap.
2010. júl. 1. 14:54
 7/12 A kérdező kommentje:

világvégéről nem beszélt senki

ez meg tény sajnos

azért ide írtam ki,mert nekem is van egy kislányom,akiért nagyon aggódom,és ezt a témakört használom mindig

2010. júl. 1. 14:56
 8/12 anonim válasza:
Ez minden csak nem tény. Ezek csak találgatások!!!
2010. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kutatások lehetnek ha ennyire pontosan be tudják határolni a dátumot. Amíg az egy hetes időjárást is csak néha találják el a meterologusok, én nem hiszek benne.
2010. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teszem azt, ha igaz lenne és ilyen súlyos, el tudnád képzelni, hogy azt bejelentik egy ilyen helyen?

Világméretű pánik törne ki! Az senkinek nem jó.

Hol van egy cikk?

2010. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!