Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretnék osztály kirándul...

Nem szeretnék osztály kirándulásra menni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért nem akarok elmenni mert valamilyen szinten ki vagyok közösítve és velem már volt ilyen hogy elmentek egy barátnőmmel valahová és kiderült meghívott valakit (amiről nekem nem szólt) és én végig levegő voltam mintha ott se lettem volna:/ és ezt nem szeretném még 1x átélni tudom jól hogy ez lenne a kiránduláson is és annak nincs értelme hogy mindenki jól érzi magát én meg csak vagyok. Az a baj hogy feltűnő ha nem megyek el mert mindenki akar menni és a szüleim meg (legalább is az egyik) nem értik meg hogy ezért meg ezért nem szeretnék. Az alvással is gondba lennék mivel hogy meg vannak az ilyen csoportok úgy mond és ráadásul páratlanul vagyunk én pedig semmiképpen sem szeretnék a tanárokkal egy szobában aludni. Válaszokat előre is köszönöm.
2019. febr. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Azon kívül, hogy megbeszéled a szülővel, mást nem tudsz tenni. Felfoghatnád úgy is, mint egy esélyt a beilleszkedésre vagy a konfliktusok rendezésére, ahol sokkal intenzívebben és egészen más légkörben van együtt az osztály, mint az iskolában.

Ha ez nem megoldható mert annyira bántanak a többiek, akkor meg kell magyaráznod a helyzetedet a szülőnek, és lépni, akár iskolát váltani.

2019. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom azért köszi.
2019. febr. 16. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem mész el azzal a rosszakaróid kívánságát teljesítenéd. Ne hagyd magad. Menjél el a kirándulásra és ne hagyd magad levegőnek nézni.
2019. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!