Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sz@r lenne?

Tényleg ilyen sz@r lenne?

Figyelt kérdés

nem tudtam hova írni a kérdésemet, úgyhogy ide írom:D

Az érdekelne,hogy amikor énekelek,akkor sztem jó a hangom és mások szerint is,de persze van, egy két olyan dal, amit igen csak nyekeregve tudok énekelnixD

Az érdekelne,hogy mért van az, mikor felveszem,amit énekelek,nagyon sz@r a hangom:Sborzalmas:sakkor tényleg ennyire borzalmas lenne?:S pedig annyira szeretek énekelni és ez elkeserít:(


2010. júl. 1. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van.. ha felveszem gépre, vagy telefonra alig felismerhető a hangom és borzalmas is :D
2010. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad mindent elhinni amit más mond.(tudod néha nem akarnak megbántani)

Amit felvettél az a valódi hangod.Szóval bocsi de ez van:S

Az a rossz benne ,hogy te mindig másképp hallod magad,mint ahogy mások téged mert ők hallják igazán a hangod :D

Egyébként meg lehet képezni a hangodat tanár segítségével,ha tényleg van valamennyi hangod:).

De másban is biztos tehetséges vagy.:)

2010. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a válaszokat:):(

am ének tanárom is mondta,hogy jó hangom van,de és tényleg sokan mondták,de egyszerűen, ha felveszem, nem értem őket...borzasztóxDde a barátaimat megkértem,hogy legyenek őszinték, még ha fáj is az igazat mondják és azért is azt mondták jó...de furcsa,hogyha,akármire felveszem ,nem olyan amilyennek én hallom:(nagyon köszi még1x a válaszokat,akkor majd kezdek vmit a hangommalxD:D

2010. júl. 1. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mutasd meg a felvett hangot a barátaidnak aztán énekelj nekik egy sort, és kérd meg őket hogy mondják meg hogy mennyire hasonlít.

mikor videózunk a haverokkal, és hallom a hangomat totál gyerekesnek tűnik... aztán meghallom az ő hangjukat is a szalagon és hallom hogy az övéket is rettentően eltorzítja, és igazából tökre nem ilyen.


egyszóval nem 100% hogy olyan a hangod igazából is, mint a felvételen.

2010. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jaj köszönöm utolsó válaszoló:Dmost, egy kicsit jobban érzem magam:Dlehet benne vmi:D

majd felveszem és megmutatom nekik:)köszönöm:)

2010. júl. 1. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!