Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelemt ha egy fiú azt mondja egy nőre hogy jó csaj illetve hogy aranyos?

Normális,válaszokat várok.

febr. 18. 23:21  Privát üzenet  

A válaszok
Azt jelentik ezek a szavak, mint ami a definíció juk.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 18. 23:24 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Nem értem, miért keresel a szavak mögött - amik szerintem egyértelműek -más, mögöttes szándékot?

Gúnyosan ejtette ki ezeket a szavakat? Mert akkor épp az ellenkezőjét jelentik, mint amik a szavak kifejeznének. Egyébként pedig nem. Tanuld meg elfogadni, ha dicsérnek. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 19. 09:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Ha egy csaj többször mondta már, hogy aranyos vagyok, azt vehetem valami jelnek? Vagy csak én képzelek ebbe többet?
Sok srác mondja hogy szép aranyos kedves cuki joalaku joseggü csaj vagyok. De sosem olyan pasik találnak meg? Ezek szerint csak a középréteg szerint vagyok szép?
Nem tartom magamat helyes srácnak, de van egy Nagyon aranyos gyönyörű csaj aki járni szeretne velem, Ilyenkor mi van, gyanakodhatok arra hogy csak leakar húzni?
Magas, hasnál kövérebb, a lába hosszú, vékony, formátlan, vagy alacsony, tömzsibb lábú, arányos testű csaj?
Mi jobb? Ha egy csaj aranyos, gyerekes és jófej vagy ha ribancos és felvágós?
A Citizen Naív zenekar klippjeiben mindig pezsgőt isznak. Alkeszek vagy csak a klip miatt? Jó a zenéjük és aranyos lányoknak tűnik a Fábián Franciska és a Gulisio Timi.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!