Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A D `espairs Ray együttes...

A D `espairs Ray együttes tényleg fasiszta/náci? Valahol ezt olvastam angolul, de sajnos nem a legjobb az angol tudásom!

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A Despa? Ki nem nézném belőlük!
2010. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én sem :/ szóval remélem nem igaz :(
2010. júl. 2. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs sok közük hozzá. o.O" Ha a hivatalos oldalon olvastad, akkor a hír igez, de amúgy ne higgy semmilyen fangirl vagy más oldalnak, ott tiszta hülyeségeket hordanak össze.

Egyszer azt olvastam, hogy a The GazettE-ből (Nem tudom, ismered-e) az Aoi meghalt. -.-" Hát közlöm velük hogy él és virul.

Amúgy jössz koncertre?

2010. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ismerem :)

Amugy nem hivatalos oldalon olvastam, hanem itt [link] az Angura Kei címszó alatt van egy rész hogy "Angura Kei artists are weird and many have an obsession with Imperial Japan or the Nazis" ami annyit jelent h "Az Angura Kei művészek furcsák és soknak van egy Imperial(?) Japánnal vagy a nácikkal kapcsolatos rögeszméje." vagy valami hasonlót :S szal nem túl jó az angol nyelvtudásom!:( és a bandák között ott van a Despa is :/

2010. júl. 2. 14:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és hát szeretnék menni a szeptemberi koncerte...:P
2010. júl. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!