Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne ha nem lenne tükörkép...

Mi lenne ha nem lenne tükörképünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok utóbbi pár napban gondolkoztam el azon ,hogy mi lenne ha nem lenne tükörképünk (nem tudnánk magunkat megnézni) Vajon lennének beképzelt emberek?..bla bla Válaszotokat fejtsétek ki ,nagyon érdekel!Előre is köszi:)

2019. febr. 22. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ott lenne s selfi
2019. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*a
2019. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy semmivel nem tudnád megnézni. Amúgy érdekes felvetés. Tetszik. Az biztos, hogy sok mókás helyzetet szülne
2019. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor Drakula-nak hívnának.. :D
2019. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem ,hogy nem lehetne megnézni sehogy sem!
2019. febr. 23. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, akkor a művészlelkű emberek lerajzolnák, festenék,stb... azokat akik kiváncsiak a saját kinézetükre(nyilván pénzért így a művészet sokkal inkább fellendülne, nagyobb lenne az ilyen emberekre a kereslet). De ha úgy érted hogy így se lehetne lehetséges a saját magunk megnézése/látása akkor vedd úgy hogy le se írtam. Beképzelt emberek szerintem attólmég, hogy nem látják magukat lennének, sőt lehet hogy még több, mert mivel nem látják magukat (se a vonzó, se a kevésbé vonzó) elhihetik magukról hogy szépek. Egy ember egóját nem csak a szépsége fényezheti túl, elég ha sokan veszik körbe, sokan érdeklődnek felőle stb.. (és nem azért érdeklódnek felőle mert annyira kedves, jófej,stb...hanem mert egy irányító típus és sokan alárendelik magukat az erősebnnek hitt egyénnek, és inkább a remélt biztonságért vannak vele) így könnyen hiheti hogy vonzó, hogy szép és könnyebben elszállhat magától.
2019. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyesmi válaszra gondoltam :) Amúgy szerintem akkor a festők nagyon drágán dolgoznának..vagy akármit lerajzolhatnának és az alany elhinné ,hogy úgy néz ki :D
2019. febr. 23. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Az optika (fény)törvényeit nem az ember találta ki, azokat nem lehet még képzeletben sem, nem létezőnek tekinteni.

Vagy az örök sötétségre gondoltok? Vagy, hogy minden ember vak lenne? Rengeteg más alapdolog is megváltozna akkor. Tehát még a kérdésben szereplő elképzelés is értelmét veszítené.

2019. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...arról nem beszélve, hogy akkor minden ember memóriáját le kellene "nullázni" egyik pillanatról a másikra. És egyszerre. Erre pedig csak a természet lenne képes, de az is csak egy hosszú folyamat erdményeképpen...
2019. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A borbélyok betegre keresnék magukat, a nők egymást sminkelnék - máskülönben a férfiak arca tele lenne sebekkel borotválkozás után, a nők pedig úgy néznének ki, mint a bohócok (magambból kiindulva, én nem tudok tükör nélkül sminkelni).


A beképzelt emberek ettől függetlenül lennének; apró kedves gesztusaikat dagasztják hatalmasra, a tudat, hogy ők megengedjetnek maguknak márkás ruhát, cipőt, stb. , a tény, hogy ők különlegesebbek, mert az apuka valamilyen nagykutya, stb.

2019. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!