Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kecskeméti Bolyai János...

Okapi980 kérdése:

A Kecskeméti Bolyai János Gimnáziumba jövőhéten megyek angol szóbelizni. Hogyan zajlik le és miből áll a szóbeli?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Nem ismerem azt a sulit, de az angol szóbeli nálam úgy volt, hogy húzol tételt, ezután pár kérdés (ettél e, hogy aludtál, izgulsz e, készültél e), ezután jött azt hiszem a szituáció, amit kihúztál, majd a téma amiről beszélned kellett. Nálunk ezek egy lapon voltam vagyis a borítékban és a borítékot csak akkor bonthadtuk fel ha megvoltak a kérdések.

A tanár mondja mit kell csinálnod igazából (angolul természetesen). Ne parázzál igazából annyi a lényeg. Kapsz instruációkat, előtte napon, órában, szünetben amúgyis elmondja a tanár mi miután jön.


Nekem a beszéd mindig ment, habár nem voltam sose jó angolos. Amíg van egy olyan alap nyelvtudásod, szóismereted(hogy mondjam) és ezt tudod használni addig a kutyát nem érdekli mit nem tudsz.


Nálam azt jiszem 15 perc volt úgy hogy a tanárral és jól elbeszélteggettem az elején :D (Mindig is imádtam, jó volt a viszonyunk. Természetesen ez is közrejátszott abban hogy nem izgultam.) Ami nem ment vagy nem tudod lesúgja szerintem majd (nálunk volt iyen, én hallottam 2 méterről de a külsős aki jött ellenőrizni a szóbelit még csak fel sem nézett a lapjáról)


A tételeket kikapjátok vagy nektek kell megcsinálni. A tételsort elvileg kiadják.

(igazából én úgy tudom a tételsort se lehetne kiadni, de ha nem adnák ki 100ból 99 diák meg lenne buktatva)

2019. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!