Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplayerek! Titeket zavarna?...

Cosplayerek! Titeket zavarna? (Egyáltalán észrevennétek? )

Figyelt kérdés

Van egy cosplayer, akiért nagyon rajongok. DeviantArt-on közel az összes képét csillagoztam. Twitteren is követem. Néha (gyakran) írok neki pozitív kommeneteket...

Nyilván csak én gondolom túl és észre se veszi, de ti mit gondoltok?



2019. febr. 27. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszi, csak valószínűleg nem ér rá vele foglalkozni. Én egy utcazenészt dicsérek meg szinte minden nap, hogy milyen jó, meg persze honorálom az erőfeszítését anyagilag. Ma már köszön ha meglát, pedig több száz ember megy el ott folyamatosan (és a legtöbb rá se bagózik).
2019. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen rajongója, aki ilyeneket csinál, hidd el, sőt biztos vagyok benne, hogy egyesek privát üzenetekkel is folyamatosan bombázzák (ezt azért ne tedd, mert az már tud zavaró lenni). Általában egy idő után mindenki tudja, hogy a rajongói között kik a keménymag, de nem fog vele foglalkozni, zavarni meg főleg nem zavarja.
2019. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egész pontosan 250 követője van. Közülük 1 szokta nagyon aktívan dicsérgetni, egy francia lány. Ő még az OC-jeit is fanartolta (többször is).
2019. febr. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!