Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeged, Baktói-kiskertek...

Szeged, Baktói-kiskertek milyen környék?

Figyelt kérdés
Magyarországon belül szeretnék költözni, és ez az a hely, ami első látásra megfogott.

2019. márc. 7. 09:09
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Talán már nem nézed a válaszokat ide, de én most bukktantam rá a kérdésre, és nem hagyom felelet nélkül :)

Egyszóval: csodálatos. Egy szusszanásnyira van a várostól, viszont olyan, mint egy kis falu, csendes, gyönyörű, hangulatos. Nekem is van ott ingatlanom, miután végzem az egyetemen, odaköltözöm. Nagyon szép házakat találhatsz ott, bár meg kell hagyni, borsos áron. De azzal is jól járhatsz, ha egy kiskertet veszel (sok idős ember adja el), és felújítod a házat (persze ezek többségében kicsi házak, ha nagy családdal költöznél, nem volna ideális.)

2019. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyedülálló vagyok, így ez a része nem kizáró ok, kertes ház lenne a cél a jövőben. Szeged egyéb részei is szóba jöhetnek ilyen kategóriában. Minden információnak örülök.
2019. júl. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!