Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakinek intelli...

Hogyan lehet valakinek intelligens humora?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársnőm ilyen. Tényleg rohadt vicces, bármit képes kiparodizálni, tehát van hogy teljesen hülyét csinál magából, mégis tudjuk, hogy az egyik legokosabb az évfolyamban.

Ilyet lehet tanulni,vagy ilyesmi?



2019. márc. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vele született adottság.
2019. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az intelligencia és a humorérzék általában nagyon összefüggő tényezők. Azonban ezek velünk született adottságok. Az ember intelligencia szintje fejleszthető, azonban egy alapvető veleszületett adottság szükséges hozzá. Azt, hogy valaki "okos", ezt is sok esetben rosszul alkalmazzuk, mert ez is velünk született gondolkodásbeli adottság. Az ismereteink azok bővíthetők, igen magas szintre fejleszthetők, azonban nem feltétlen okos emberek azok, akik igen sokrétű ismerettel rendelkeznek. Rájuk olyan kifejezéseket használunk, hogy nagyon tájékozottak, olvasottak, tanult emberek, műveltek. Ez azonban nem mindig takarja azt a kifejezést, hogy "intelligencia". A humorérzék az pedig szerintem egyáltalán nem fejleszthető, valaki vagy rendelkezik ezzel, vagy nem.
2019. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerős a helyzet az én osztályomban egy fiú van hasonló képességekkel. Egyszerűen úgy vág az esze ilyen téren, hogy akármi történik annyira frappánsan tud rá válaszolni vagy viccelődni vele. Szerintem is ez egy főként velünk született dolog valaki vagy vicces vagy nem. Viszont sokat számít a stílus is ahogyan előadjuk.
2019. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!