Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nike-nak visszaakarok...

A Nike-nak visszaakarok küldeni egy cipőt, amelyhez kaptam "refund label"-t visszaküldési címkét. De hogy kéne kivágni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt azt írta, hogy az alsó felét ragasszam a dobozra, a felső felét vágjam ki és tartsam meg bizonyítékként amit a postás lepecsétel hogy visszaküldtem. De nem tudom melyik az a felső fele, mivel a felső részén a cím van ahova kéne küldenie.



2019. márc. 7. 15:58
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem a magyar leírásban elírták. Én azt csinálnám, hogy nyomtatnék két példányt és egy egészet ragasztanék rá, és egy egészet pecsételtetnék le.
2019. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy nézd meg a weboldalukon, ott hogy van írva.
2019. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából felvettem a kapcsolatot a Nike-val már egy ideje, a nő is ugyanezt írta hogy "As it is, the upper part of the return label has to be kept as it will serve as a proof - cut the return label then and attach the lower part in the parcel you are to return. " következőre már meg azt írta, hogy

You may cut the return label on the thickest black line above the words "UPS STANDARD" Keep the lower part of the label then attach the upper part on the parcel you are to send. " szóval sajnos már tényleg nem értem:(

2019. márc. 7. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer azt írja hogy a tetejét tartsam meg egyszer meg az alját. Viszont lehet tényleg 2-t nyomtatok és megtartom az egyiket köszönöm
2019. márc. 7. 21:02
 5/6 anonim válasza:
Hali, végűl melyiket küldted el?
2021. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, hogy vetted fel velük a kapcsolatot? Tudsz adni egy elérhetőséget, egy emailt?
2021. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!