Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos kórházba kerültem. És...

Saucony kérdése:

Sajnos kórházba kerültem. És mi az a csütörtökön közölte velem a munkáltató hogy múlt hét pénteken felmondták a munkaviszonyom. És ők ha táppénzen nem fogják kifizetni mivel próbaidős vagyok és bármikor felmondhatnak ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Igazából nem volt egy álommeló de önhibámon kívül 4 napja fekszem a kórházba. Mit tudok tenni ilyenkor tenni?

2019. márc. 7. 18:08
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Sajnos semmit. A próbaidő alatt mindkét fél indoklás nélkül felmondhat. Gyógyulj meg gyorsan és nézel másik munkát. Amúgy se tartom egy nagy veszteségnek az olyan munkáltatót, aki egy kórházban fekvő dolgozóját ugyanezen okból elbocsájtja, mert egy kórház az nem kamu táppénz gyanús. Legalább nem voltál ott fölöslegesen sokáig.
2019. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor a táppénzes ellátást se kapok?
2019. márc. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!