Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés kokainos állapotb...

Milyen érzés kokainos állapotban lenni?

Figyelt kérdés
Mit érez az az ember aki kokaint szipózott ? ( Milyen képeket lát esetleg , hallucinál ? stb )
2010. júl. 2. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ki akarod próbálni, így csakazért sem mondom el :D
2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki félreértené , semmi ilyesmi eszemben sincs !
2010. júl. 2. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel milyen lehet, és én ki is próbálnám. De valószínűleg nem fogom.
2010. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mennyiségtől függ...

vágyakat kőkeményen, kielégíthetetlen vágyakat...s egyben magabiztosságot, persze alaptalant. egyébként ez általánosságban van...jellem kérdése mint minden más.


üdv

25/F

2010. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a jo minosegu kokain a hatalmaba keriti az agyadat, akkor meggyozodesed lesz, hogy az osszes nagy langelme (Beethoven, Einstein) is kokaint szivott, amikor a remekmuveiket kitalaltak, mert ugy erzed hogy te is kepes vagy hatalmas dolgokra. Nem arra, hogy tudsz repulni, vagy foggal buszt vontatni, hanem szellemi dolgokra. Olyan jol erzed magad, hogy harcba akarsz szallni a szer legalizalasa mellett. Nem erted, hogy miert nem csinalja mindenki mert olyan jo. Magasroptu, elvont, neha bolcs gondolataid tamadnak, a barataid meg nyotott


Ugyanakkor nincsenek nyilvanvalo kulso jelei, mint peldaul az alkoholnak (piaszag, dolongeles) vagy a funek (bamba tekintet, idiota vigyor). Nyugodtan lehet kozlekedni, munkaba menni, vezetni stb. Csak a kis fejecskedben van meg a „kiraly vagyok” gondolat. Ahogy a fu a kajarol meg a viccrol szol, az extasy a diszkorol, tancrol, azt mondjak a kokain az „en”-rol szol. (angolul me)


Az vilagert sem akarok senkit ravenni hogy csinalja, csak oszinten valaszoltam a kerdezo kerdesere.

2011. márc. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a barataid meg nyotott ..... helyett: nyitott szajjal bamulnak es nem ertik honnan tudsz ilyeneket. (bocsi, az elobb rosszkor klikkeltem a kuldesre)
2011. márc. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jó érzés:D
2011. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!