Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a képről? (18+)

Figyelt kérdés

[link]


Ha letiltanak, lelkük rajta, én nem polgárpukkasztani akarok, hanem komolyan érdekel, ki mit gondol erről. És ha lehet, azért maradjunk kulturáltak, plz.


2010. júl. 2. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az hogy sajnos minden animében a csajnak tökéletes alakja van, vagyis inkább gebe, így várhatóan az anorexia nem fog eltűnni 10 év múlva sem. Az hogy egy testileg 14 év körüli csajt miért úgy álítanak be mint egy érett, magát eltartani képes embert, az rejtély, épp úgy, hogy a japánok miért a tizenéveseket ábrázolják meztelenül ill. félmeztelenül. Tipikus emberárbázolás, tipikus manga, amiben nincs túl sok fantázia. Mondanivalója éppen lenne, amit pozitívumként lehet elkönyvelni a sok "semmit nem csinál, pusztán csak van" képekkel ellentétben.
2010. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez mért 18+?
2010. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
18:51: csak a biztonság kedvéért tettem ki a korhatárt, mert azért mégsem Micimackót linkeltem. És izé... vélemény? :)
2010. júl. 4. 18:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Most akkor csak egy lába van, vagy a lábán ül? :D Mert én ha a lábamon ülök és ilyen szögből fotóznak, nekem is csak térdig látszik lában. :D

Amúgy semmi extra véleményem nincs róla. Egy sima anime-kép. :D

2010. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, ez csak egy anime kép, nem kell korhatár, amúgy sincs ebben semmi nagy, és ha nem is a lábán ül, akkor valszeg nincsen lába.
2010. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!