Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez miert van? Valakinek valami otlete esetleg?

Mar napok ota egy lanyrol almodok (aki a parom exe). Minden almomban benne van mindketto es a vege az hogy a parom inkabb atall hozza. Szarul esik, mert faj. Csak kisse gaz szerintem hogy az almamimban a mult kisert. Ez miert lehet? Vagy hogy tudnam ezeket elkerulni? Aggaszto hogy mar napok ota hulla vagyok mert ez ilyenek miatt nem tudok aludni mert ezeket egy rossz alomkent elem meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: alom, ex, alvás, munka, iskola, pasi, rossz

márc. 10. 14:06  Privát üzenet  

A válasz

Azért lehet, mert az exét jobbnak tartod magadnál. Ne tedd. Ha a "párod" még is hozzá állna át, akkor a párod egy gyökér.

Sportolj/sétálj, nézz filmeket, olvass, Valeriana Relax, egyelőre ennyit tudok ajánlani.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 10. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell olyankor tennem, ha egy kihalt gyér forgalmú úton balesethez érkezem/esetleg én is a részese vagyok de a telefonom lemerült és sehogy sem tudok segítséget hívni?
Hol lehet panaszt az Angliai Magyar Nagykövetségre? Mindkét gyermekem útlevél csináltatásánál nagyon rossz tapasztalataim voltak. Volt esetleg más is akinek negatív tapasztalata volt?
Vannak esetleg olyan hercegnős filmek amiben a hercegnő főszereplő 10-11-12-13-14-15 éves?
Tom Clancy's The Division játékkal esetleg van valakinek/valakiknek kedve csoportosan játszani? 19/L (Értelmes válaszokat várok, köszönöm)
A képen látható madaras kép esetleg nincsen valahol/valakinek fent/meg?
Golf 3 1.9 tdi vízhőmérséklet mérő óra nem működik. Jeladót cseréltünk de sajnos még mindig nem mozdul meg a mutató. Nagyon kicsit fel megy de ahogy el indulok vissza nullára....

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!