Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Snapchatban privát képüzenet...

Snapchatban privát képüzenet avagy sima snap (szintén kép) elküldése közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Szóval most csináltam nemrég snapchatet és én még nem küldtem képet senkinek. De nekem már küldtek, szóval tudom, hogy van különbség a két eset között: elsőnél rámész a chatre, s majd abból nyithatod meg a képet, másodiknál pedig az adott személyre kattintva azonnal megjelenik teljes képernyősen a snap... Hogy tudok első-, ill. másodikfélét küldeni? Mert ugye, ha rámegyek a küldésgombra, megjelenik a barátlista..Nos, amennyiben egy embernek küldök egy képet, azt privát chatbeli üzenetként kapja meg, ha meg több embernek, akkor a második eset érvényes? Vagy hogy van ez?

18/L


2019. márc. 11. 20:28
 1/1 Remény101 válasza:

Huhha, eléggé összetett kérdésed van. :D

Én nyár óta használom rendesen a snapchatet, azelőtt csak a kis filterekkel szórakoztam.

A különbség:

Amikor az ember nevére mész rá (ilyenkor alatta kiírja pirossal,vagy lilával, hogy snap) Piros, ha kép, lila, ha videó.

Na ezt hívják SNAPnek. A snapchat lényege, hogy a mindennapjaidat megoszd a barátaiddal, avagy pillanatképeket gyorsan és egyszerűen tudsz küldeni. Amikor megnyitod a snapchated, a snapchat kamerája fogad. Nos, snapet kizárólag az alkalmazás kamerájával tudsz küldeni, avagy máris tudod, hogy a privátban megkapott képek mentett képek, az illető galériájából. A snapchat egy gyors módszert ajánl nekünk, hogy most mondok egy példát: Éppen tanulsz, és ezt lefotózod, majd elküldöd a barátaidnak. A barátaid ezt pontosan 2szer tudják megnézni. Többet a képet nem engedi megtekinteni. Ha galériáról mentett képet küldesz, mondjuk egy jól sikerült képek, vagy egy képernyőfotót, stb. akkor ha ezt elküldöd, a barátaid annyiszor mehetnek vissza megnézni a képedet, ahányszor akarják. A SNAPek küldésével (vagyis a 2szer megtekinthető képek) elkezdhetsz streak-elni egy adott személlyel. Ez úgy működik, hogy minden 24 órában kell küldjetek egymásnak egy snapet, vagyis te is neki, ő is neked, és a 3. nap után a neve mellett megjelenik egy kis tűz emoji. Ha továbbra is minden nap küldtök egymásnak képeket, akkor a tűzecske egyre csak gyűlni fog. De ha valaki elfelejt 24 órán belül küldeni snapet, a streak elveszik. És akkor újra kell kezdeni a gyűjtést. Igazából semmi értelme, csak egy beépített kis hülyeség az alkalmazásba, bár sok osztálytársam ezen lovagol, hogy: "Úristen már van 137 tűzünk" és hasonlók. Még annyi, hogy a chatben megmaradó, galériából küldött kép (vagy a snapchat memóriájából küldött) nem éleszti a tüzet, tehát az nem számít bele a tűz számlálásába.

Remélem segíthettem. ;)

2019. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!