Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan mit szeretnek annyira...

Sokan mit szeretnek annyira az amerikaiakban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert állandóan nyüzsög XD
2010. júl. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, én nem tartozom közéjük. :D
2010. júl. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy szeretném -e őket, hiszen még egyel sem találkoztam, csak arról tudok beszélni amit a tv-ben látok. Viszont arról tudok beszélni, hogy miért nem kedvelem nagyon az itt élőket. A nagy részük az itt élőknek a hagyományokba kapaszkodik. Egyszerre ciki és menő a hagyományokat őrizni, mondhatni kész őrület, mintha senki nem lenne normális. Mindenki fura. Ha filozofálni akarsz valakivel azt már el is felejtheted, hiszen itt nem lehet, itt a maximális beszélgetés az időjárásban meg a "hogy megy a suli"-ban merül ki. Egyszóval utálok itt élni az emberek miatt főleg. És sok angol vagy amerikai tv sorozatban van szó olyan dolgokról amik engem ÉRDEKELNEK, engem nem a néptánc érdekel, meg a pálinkázás, meg az igyuk részegre magunkat és együnk zsíros ételeket. Filozofálás, viselkedéskutatás, személyiségtípusok, ezeket magyarországon nem ismerik, legalább is ahol én élek ott nem.
2010. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A jómód, a magabiztosság tükröződik róluk. Mi stresszesek vagyunk általában.
2010. júl. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokan meg a japánokat szeretik...

Egyébként szerintem jó fejek, legalábbis akiket megismertem. De elég buta nép.

2010. júl. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

mert mi magyarok marha okosak vagyunk :D

gondolom azért tartunk ott ahol...

2010. júl. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a nagy Amerika utálat? Ez is divat lett ám.
2010. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

02:47!

Én például a japánokat szeretem... :D

2010. júl. 3. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, a magyarok okosabbak. És nem azért tartunk itt ahol tartunk. Gondolkozz kicsit, hülye gyerek! Az oktatás is más. Ha itt leérettségizel egy jobb gimiben és nem a gettóban, az már ott egy fél diplomával felér. Felét nem tanulják amit te az iskolában, de qrva jól eladják magukat. Alapműveltségük egyenlő a nullával.
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Láttam egyszer egy videós riportot a neten. Arról szólt, hogy odamentek az emberekhez és kérték őket hogy mondjanak egy U betűvel kezdődő országot, államot. Mondtak minden hülyeséget, nem létező országokat, csak éppen az nem jutott eszükbe hogy United States of America. Tanulságos.
2010. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!