Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki graffitizik?...

Van itt olyan aki graffitizik? Mi értelme ha tudod hogy lecsukhatnak?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés olyanoknak szól akik graffitiznek, csak ide tudtam posztolni mert ez anonim és magyar firkászok véleménye érdekel.


Mi értelme az egésznek ha akár börtönt is kaphatsz? Tök jó meg minden, de ennyire? Én otthon imádok firkálgatni és elmennék egy elhagyatott épülethez is írni, igen. És ha nézem ahogy tagelnek és festenek videón arra gondolok hogy basszus ez tök jó lenne, de ma már van egy csomó kamera és védve van minden és a pénzbírság is hatalmas. Tök rossz belegondolni hogy mondjuk festesz aztán jön a rendőrség, bevisznek fogdára aztán jó esteben megúszod pénzbüntetéssel vagy mondjuk ha komolyabbat csinálsz börtönbe zárnak.


Aki így is csinálja, miért? Túlparázom?


2019. márc. 12. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Az egy dolog, hogy pénzbírságot kapsz, de ha én meglátlak a környéken mások tulajdonát rongálni, nem a fakabátokat hívom hanem pár szomszéd srácot és nem csak az a kezed lesz eltörve amivel firkálsz, hanem minden végtagod. Szilánkosra.

Pár hónapja az egyik haverod kapott olyat hogy egy darabig nem fog festékes palackot fogni. Így jár aki lassan fut.

2019. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csatrad ***** válasza:
64%

ha nagyon ilyet akarsz akkor postan vegyel occsoertegy karton dobozt, hajtogasd szet, nagyon magy felulet leszz es arra mehet garazsban vagy valami, lepedot is lehet kapni fillerekert. ha nagyon tetszik csak dontsd neki a falnak vagy a lepedot myomd oda egy ragoval.

A festek mereg az embernek es a muveszet szemelyes dolog, csak a sajat cuccaiddat hasznald ne maset

2019. márc. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem vonz az illegális firkálás, vagyis nem tenném meg mert én nem kockáztatnám meg de érdekel hogy miért kockáztatnak azok akik illegálban firkálnak, ha ilyen nagy a tét
2019. márc. 13. 11:08
 4/8 csatrad ***** válasza:
az izgalom, a biztonsagi halo hianya ahogy swajceneger mondta, a lazadas szabadsag erzete
2019. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Néha eljárok fújni ( egyébkémt grafiika szakon tanulok középiskolában) fényes nappal szoktunk menni mert minket nem a tiltott vágy motivál, hanem minnél nagyobbra alkotni. Nyilván mint említettem ez nem azt jelenti hogy obcén dolgokat irogatunk véletlen szerűen. Ennek is megvan a maga kultúrája
2019. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok: eddig senkit nem mozgatott meg aki látta,hogy fújúnk egy csövesek álltal lakott romot pingáltunk csak kicsit szinesebbé
2019. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Van hát..

Nekem Bp szerte több száz firkám van kint, de ha nem vagy fotykos nem kapnak el. Többször volt hogy jöttek kötözködni, de 1-2 után belejössz és pár pofon után nem emberkedik már senki sem.

Abszolút az hajt, hogy illegál, meg persze az alkotás.

2019. okt. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez egy függöség számomra. Olyan adrenalin löketet ad, amit máshogy nem lehet átélni. Na meg persze az a tény, hogy ezt nem szabad csinálni, de te mégis csinálod. Ez olyan furcsán jó érzés xD
2020. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!