Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki ért ezekhez?...

Valaki aki ért ezekhez? Nagyon nagy segitseg lenne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

VALAKI LEGYSZIVES SEGÍTSEN!!

Ma haza jöttem az iskolából és mikor fel akartam nézni facre nem engedett be és ezt írta ki: 1es hibakód aztán hogy kettes..ez mit jelent ? Nem enged jelszavat se változtatni próbáltam más telefonról meg laptoprol is nem engedi..valaki jelentett?

Messengerbe se tudok belépni ott is valami ilyesmit ír..😫

Rávettem magam hogy csinálok újat (mármint facebookot)de kidobott a face hogy most ez nem fog működni..instán tudtam beszélni osztalytarsammal hogy megkérdezzem tőle hogy fent vagyok e még nem töröltek e le stb..11 órája voltam aktív és ebből következtettem le hogy nem törtek fel..de akkor nem tudom miért nem enged be?!

Már instába se tudok belépni...:/

Nemtudom milyen infót írjak még le,Iphoneom van,igen letöröltem már vagy 8x mindegyik alkalmazást hátha de semmi..nemtudom mit csináljak tudom nem a világ vége de még új facebookot se enged csinálni.


2019. márc. 13. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
gyári beállítások visszaállítása
2019. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az előbb,de most jó.
2019. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nem engedi..
2019. márc. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!