Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanú kihallgatáson mondhatom...

Tanú kihallgatáson mondhatom azt, hogy addig nem igazán akarok beszélni míg a felvételek ki nem kérik?

Figyelt kérdés

Már korábban volt ezzel kapcsolatos kérdésem de nem tudom mit kell csinálni.Röviden lakótársam megkért vegyen le neki a pénzét egyik hétvégén, borítékba, kártyájával együtt rakjam be a postaládába, mert jönni fognak érte, de el fogja felejteni és nem is lesz itt. Persze ezt úgy kérte meg hogy nem volt magánál azaz, be volt rúgva. Másnap rá kérdeztem hogy emlékszik-e a dolgokra, a válasza igen volt. Sőt megkérdeztem, hogy biztos így akarja-e és azt mondta igen. Most pedig én vagyok a szarba mert, nem emlékszik rá, nem is áll elém hogy beszéljünk, sőt a páromat is bele keverte, aki nem mondtam el a dolgot. Ráadásul azóta 20 rákérdezett a párom hogy nem akarok-e neki valamit elmondani és nem mondtam el. Nem értené meg hogy miért segítettem ennek a csajnak, hol ott sokszor volt már gond vele és azt se értené meg hogy miért nem mondtam meg neki. Pedig egyértelmű mert nem akartam belekeverni.Félek ha a tanú kihallgatáson és rögtön elmondom hogy a csaj kért meg rá, akkor ezt a rendőrök a párom tanúkihallgatásán is elmondják neki és akkor veszekedés lesz! Egy buta, naív, csaj voltam, hogy hittem a lakótársam jó szándékában. Most meg én vagyok szarba! Soha nem voltam ilyen kellemetlen helyzetbe.

Segítsetek kétségbe vagyok esve. Kérdezetek ha nem értitek a dolgot és help me!


2010. júl. 3. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!