Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért nem mernek odamenn...

A nők miért nem mernek odamenni a palikhoz hogy megmondják hogy tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Én sosem mentem oda emiatt férfihoz, egyrészt nincs is rá szükségem, másrészt szeretem, ha legalább az első lépést ő teszi meg. Ha előtte figyelt egy picit is, akkor valószínű, hogy észre tudja venni, hogy tetszik nekem a tekintetemből, mosolyomból, vagy abból, hogy igyekszem a közelében lenni. Aki ez után nem mer odajönni, akkor így járt.
2019. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
De azért egyenjogúságot akartok, mi? Hát így jártatok. :D
2019. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert bebeszélik maguknak, hogy a "női büszkeségük miatt nem engedhetik meg maguknak, hogy ennyire lealacsonyodjanak, hogy ők kezdeményezzenek egy férfinél, mert mindig a férfinak kell udvarolnia. Még akkoris, ha nem is tudja, hogy tetszik ő nekem." Szal ez ilyen fennkölt cucc. Valamiért elfogadják ezt a nézetet, meg nem tom , mennyire jó szó, de talán bele is hergelik, vagy ringatják magukat ebbe. Én egyébként csaj vagyok, és én odamentem az emberhez , aki bejön. Egyébként volt már ilyen többször is, hogy volt , aki bejött, és odamentem. Szal nálam/nekem ez nem probléma, én nem csinálok belőle presztízs-kérdést. Szerintem az tök béna, és akkor várja, hogy "a szájába repüljön a sültgalamb", de semmit nem tesz érte.
2019. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy nőnek csak jeleket kell adnia :)
2019. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Egy férfi sem úgy megy oda egy nőhöz, hogy megmondja, hogy tetszel.
2019. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Most lebénázhattok, de én egyszerűen félek. Nem bírok odamenni fiúkhoz, még akkor sem, ha bennem van a 'talán bejöhetek neki' érzés.
2019. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked előttem szóló meg önértékelési problémáid lehetnek esetleg:S Hogy talán nem tartod magad elég jónak::SS:S:S Akár csak tudatalatt is.
2019. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*márhogy előttem szólónál őrá gondolok^ ^

# 6/7 Időpont ma 22:37

2019. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!