Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Van egy zene amit régóta keresek, ilyen fuvolaszerű dallama van, eléggé lassú szám és egy nő énekli, kicsit ilyen belenyugvó és a végén a refrént fütyülik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: keresés, zene

márc. 16. 01:01  Privát üzenet  

A válasz

https://www.youtube.com/watch?v=vYo7OdMWrnY

Hát egy csomó része megvan, de kétlem hogy ez az xD

Nő énekli mert cover, a végén fütyülnek, és viszonylag lassú szám

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont tegnapelőtt 21:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a fáradozásod de sajnos nem az :)

# 2/2Időpont tegnap 00:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy angol számot keresek ami a szerelemről szól olyan egy oldalú szerelemről. Egy férfi énekli lassú szám. Nem tudd valaki nekem ebbe segíteni?
"Hányszor volt már könnyes a szemem a távolságtól szenvedek" Azt hiszem ez a szövege ez melyik lassu "sírós" zene?
Király viktor egyik számát keresem nem találom sehol, lassú szomorkás zene, es egyszer láttam valahol aszthiszem ott ilyen kékes háttér volt melyik lehet ez a szám?
Keresek egy zenét. Gyerekkorom legszebb zenéje és nem tudom se a dal címét se az előadót. Egy lassú szám volt a klipjében egy helyes fekete hajú pasi volt szerintem ő énekelt....
Ismeri valaki? egy angol lassu szám.
Melyik az a lassu szam amibol kb csak annyit tudok, hogy "woah oh"?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!