Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik végignézték a Narutot:...

Akik végignézték a Narutot: Ti hogy tettétek túl magatokat rajta? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval, ma jött az a gyászos pillanat az életemben, hogy befejeztem a shippuuden 500.-ik részét is. Annyira rossz, hogy máris vége van (novemberben kezdtem nézni a narutot) és annyi emlék köt hozzá, nem tudok ilyen egyszerűen túlleni rajta. Meg amúgy is, annyira elhúzták visszaemlékezős részekkel (kb 40et átugrottam), az esküvőről össz-vissz 7 rész volt kb. De a lényeg; ti, akik befejeztétek, hogy tettétek rajta túl magatokat? Mégiscsak egy 720 részes sorozatról beszélük (vagy több), elég nehéz lehet elfelejteni a 7-es csapat kalandjait. Együtt sírtunk, nevettünk a karakterekkel... Mikor Asuma meghalt, bementem volna a laptopomon át, oda, és megöleltem volna Shikamaruékat. Fáj, hogy vége lett, mert na. Aki látta, tudja milyen. És akik régen nézték, azoknak várni kellett a részekre, de sajna nekem itt volt, így voltak olyan napok mikor 30 részt is megnéztem... már bánom, hogy ilyen hamar vége lett. Lehet sokat írok, de egyszerűen i-m-á-d-o-m ezt a.. nem is sorozatot, hanem... nem is tudom (heh). Megnéztem Borutóbol eddig 5 részt, nem mondom, hogy rossz, mivel eddig csak 5öt láttam, de ez nem Naruto. (nyilván)



Szóóóóóval, kicsit elhúztam... Hogy tettétek túl magatokat a Naruton? Belekezdtetek egy új animébe, vagy újra néztétek? Esetleg mély depresszióba estetek? (esküszöm, nálam kezd kialakulni, a hiánya miatt...)



btw imádtam Choujit, mikor elkezdett húsgombócba pörögni, és kiadta azt a brubrubru hangot xd (csak így mellékesen). Annyira boldoggá tette a napjaimat ez a sorozat, bár minden barátom leszarozta (húú, jó nagy barátok). sajnálom őket, hogy kihagyják ezt:)



Többet már tényleg nem írok, mert ebből könyv is lehet.



Köszönöm azoknak, akik válaszolnak a húdenagyonfontos (amúgy tényleg az) kérdésemre. :)



2019. márc. 16. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb mindig belekezdeni valami újba. Jelen esetben egy új animébe. A Naruto számomra is meghatározó szerepet töltött be az életemben, így megértelek, de ez idővel elmúlik. Ha nincs is kedved más animéhez próbáldd meg, mert tényleg ez a legjobb kiút.
2019. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Kedz el a Boruto-t ott az utodjaikrol szól és a Narutoban a szereplők már szülők hátha megtetszik neked sok sikert hozza
2019. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Néhányszor jártam így.. Lovely complex, Mirai Nikki, Nana. Ebből kettővel jól jártam, mert Animaxon ismételték úgyhogy nem hiányoztak utána nagyon. A Mirait kapásból elkezdtem elölről, de csak a feléig jutottam mert kellett valami új mégis :D
2019. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a Naruto-t csak részletekbe néztem és így őszintén a végére már egy kicsit untam is. Nekem a Boruto se nagyon jött be, de hát na, izlések és pofonok :D

Én a Gintamával jártam így ahogy te (meg még egy rakat másikkal is,de most ezt mondom) hogy csakis azon kattogott az agyam. Én napokig csak az AMV-ken meg az openingeken éltem. Egy idő után elmúlik ez az érzés, pláne ha ahogy az előttem válaszolók is mondták, belekezdesz valami újba. De amíg csakis a Narutóra tudsz gondolni addig szerintem fölösleges, mivel úgyse fogsz rá odafigyelni xdd

2019. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tettem túl magam rajta? XD Úgy hogy nem olyan nagyon nagy alkotás, jó meg minden de aki látta a One Piecet az biztos hogy nem szomorkodik miatta... Amúgy is el lett húzva ami elvette a kedvem...
2019. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem kellett túltennem magam rajta, mert én hetente néztem, és akkor ugye máshogy hat az emberre, meg akkor már tudtam, hogy jönni fog a Boruto és az tartotta bennem a lelket, de amúgy ilyenkor tényleg érdemes valami újat kezdeni. Újra is nézheted, bár egy ilyen hosszú sorozatot nem leszel képes újra végignézni, mert bármennyire is imádod, sok lesz. Meg ugyanazt újranézni csak akkor érdemes, ha sz@r vége van a sztorinak, pl. meghal a főszereplő, és ezt az érzést el akarod űzni. De ha szereted a Naruto-t, szerintem nézd meg a Shakugan no Shana-t és a Rurouni Kenshin-t. Viszonylag sokáig le fognak kötni, és szerintem a legjobb shounen animék. Nálam a Naruto-val együtt ez a top 3.
2019. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Nekem a Boruto kb széttörte a Narutós emlékeim, olyan szinten szar (saját vélemény, bocs). Narutoban pl 93.rész asszem mikor Kabuto és Orochimaru ellen küzdenek, erre Borutoban 93. ahogy Boruto nyalókát nyal. kb. Szóval full ellentéte sok részig a Narutonak, meg ahogy Boruto áll ahhoz h Naruto a hokage… blahh :s
2019. márc. 20. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:

A hozzáállásáról nem Boruto tehet. Egyszerűen nincs motiváció számára a Hokage létben. Naruto azért akart Hokage lenni, hogy elismerjék a faluban, de Boruto-nak vannak barátai, így ő bár vágyik az elismerésre, a rangra nem feltétlenül. Ezért akar olyan lenni, mint Sasuke. Nem azt a fajta elismerést akarja, amikor mindenki tiszteli, hanem amikor nem macskakergetéssel bízzák meg, hanem valami sokkal komolyabbal.


Amúgy meg ne 1-2 rész alapján ítéljétek meg a sorozatot. Tudtommal anno az egyik részben Naruto romlott tejet ivott, és egész nap a budit járta... Szóval légyszi! :D

2019. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Naruto nem tartom egy nagyszerű alkotásnak. Ennek nem az az oka, hogy nem tetszett a történet, hanem mert túlságosan irreálisan volt a főszereplő.(meg mert a vége annyira elnyújtott letr hogy ötössével is ugrálhatrál a részek közt mert nemaradtál le semmi érdekes infóról..) De ez most nem is lényeg. Mivel képes voltál ilyen hosszú ideig pártolni egy anime mellett, akkor azt ajánlom nézd meg a fairy tailt. Annak még nincs vége, és ahhoz sokkal több jó emlék fűz mint a Naruto hoz valaha is fog.
2019. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Clay Morrow ***** válasza:

Igazából nem volt az, hogy túl kell tennem magam rajta, így fel sem tevődik a kérdés. Mai napig is egyik kedvenc animém és kedves helyet foglal a szívemben, de a vége már számomra is eléggé elhúzott és unalmas volt, már a The Last és a Boruto filmek sem hoztak lázba. A háború eleje körül kezdtem elveszíteni a türelmemet, majd Rikkudou Madara térített picit vissza, de Kaguya megjelenésével megint minden motivációm és igazi érdeklődésem elszállt, így nem hagyott nagy űrt. Az első rész, illetve a Shippuuden eleje az viszont bitang jó volt és élveztem minden percét, nagyon jó emlékek fűznek hozzá és rám is nagy kihatással volt.


Meg én mondjuk annyira nem szomorkodtam Asuma miatt, sokkal inkább szomorúbb voltam azért, amiért Kakuzu és Hidan nem döngölték földbe a csapat összes többi tagját, sőt, akár még Kakashi-t is otthagyhatták volna felőlem, Akatsuki rohadt menő volt :)

2019. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!