Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen nemrég rendeltem,...

Ebayen nemrég rendeltem, írtam nekik üzenetet hogy rossz terméket kaptam. Ha jól értékezem azt írták hogy már vissza fizettek? (Csak mert az összeg nem jött vissza)

Figyelt kérdés

Thank you for your message, as to the situation, in order to not keep you waiting, we have refunded 0.5USD payment to your PayPal account, please kindly check it .

We ‘d highly appreciated if you could leave positive feedback and all Perfect 5-star Ratings for sake of our customer service, which means a lot to us, many thanks.


2019. márc. 17. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem lehet hogy csak pl nem kaptál értesítést a visszafizetésről? vagy elutalták csak a hétvége miatt lebeg valahol a pénz? Nincs PayPal-om, ezért nem tudok konkrét választ adni, de én várnék holnapig.
2019. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Párom rendelt valamit interneten, de le kellett mondania.


A pénzt visszafizették, de a paypal miatt az összeg csak egy hónap múlva érkezett vissza.

2019. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak én nem PlayPallal fizettem ezért is furcsa.. hanem bankkártyával.
2019. márc. 17. 14:31
 4/7 anonim válasza:
Vagy hazudoznak összevissza, hogy húzza az időt, ez mostanában nagyon bevett szokás náluk...
2019. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0,5 USD miatt vagy ennyire " kaikadva"? 140-142 ft-on?! Nézd meg a netbankodat
2019. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5/5 ez nem kiakadás hogy fel tettem egy szimpla kérdést 🤔
2019. márc. 28. 09:25
 7/7 A kérdező kommentje:
De már vissza utalták😀
2019. márc. 28. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!