Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék magasabb?

Hogy lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés

Adjatok tanácsot légyszi, hogyan lehetnék magasabb?

Most megyek nyolcadikba, és elég alacsony vagyok. Utolsó vagyok a sorban,és sokan lenéznek emiatt. Adjatok légyszi valami ötletet.

(Hülyeségeket nem veszem figyelembe, ezért ne is fárassztáok magatokat, ha valami hülyeséget akartok írni.)


2010. júl. 3. 14:14
 1/9 A kérdező kommentje:
fárasszátok*
2010. júl. 3. 14:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd nősz még! Amúgy a családodban mindenki alacsony?
2010. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem . Anyám kicsit alacsony, de apám az magas. Egyébként ő is később nőtt.
2010. júl. 3. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor majd 15-16 éves korodban fogsz megnyúlni ;)
2010. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha most mész nyolcadikba,akkor fogsz még nőni!Az ember 21-22éves koráig nő!Ne törd a fejed ilyen hülyeségeken.Ilyen vagy,ez van!A többiek meg játszanak vmi fontos szerepet az életedben?Fontosak azok az emberek neked akik lenéznek?Ezen változtatni úgysem tudsz,ráadásul fogsz még nőni hidd el!Én is alacsony vagyok,(172cm)mégsem töröm a fejem azon hogy lehetnék magasabb.Tele van a világ alacsony csajokkal is,hogy más mit mond azt meg le kell sz@rni!
2010. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne idegeskedj!!! Majd nőni fogsz te is! Én is most, hogy befelyeztem az első osztályt a gimiben, kezdtem nőni, az osztálytársaid hülyék, ha az miatt lenéznek, hogy kicsi vagy... én megértelek, hiszen nekem is van ilyen ismerősöm, két nagy szamár mindig cseszeget minket h alacsonyak vagyunk én 160 cm vok, ők meg 180 felett.....
2010. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dont vöri,fogsz még nőni! (ha esetleg teljesen a mamád genetikáját örökölted ilyen téren akkor lehet csak előnytelen a dolog)
2010. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2010. júl. 3. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
sportolj az segít
2010. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!