Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitol fel? Állandóan felhozza...

MINNIE2 kérdése:

Mitol fel? Állandóan felhozza a lanykeres témát a barátom, viccelodik vele h xyne viszont ha arra kerül sor.

Figyelt kérdés
Sose kéri meg a kezem, csak várom mert elulteti a bogarat a fülembe de mintha félbe tőle. És egyszer miután vagy 10x felhozta és mindig azt érezteti h na most Valentinnapkor gyűrűt vesz celozgat rá. És én utána rakerdeztem azt mondta h miért akarom annyira. Majd ha úgy érzi megtesz, mintha én tukmalnam magamat rá, pedig ő hozakodik elő a témával állandóan, bezzeg ha a nő beszél róla kiszalad a világból. Miért van ez, Csak hiteget.
2019. márc. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak kíváncsi a válaszra. Lehet, hogy csak azért emlegeti, hogy téged nyugtatgasson és közben meg esze ágában sincs megtenni. Vagy csak most épp nincs pénze igazán szép gyűrűre. Esetleg akad valami feltétele és arra vár, hogy változz kicsit.

Ezt csak ő tudja, de ha akarná, biztosan megtette volna már

2019. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éve jártok vagy éltek együtt?Mennyi idősek vagytok?
2019. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2eve,27 :)
2019. márc. 18. 12:28
 4/6 anonim válasza:
Remélem már összeházasodtatok.Ha nem akkor meg remélem hogy már túlléptél.😊
2020. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na sikerült azòta? :)
2020. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakitottam.Csak azt mondta amit hallani akartam...ferfiak.
2022. júl. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!