Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha lefogok...

Miért van az hogy ha lefogok egy akordot a gitáron akkor van hogy tompán szól a hang és van hogy rezeg?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Martinez gitárt! Itthon gitározgatok és emiatt nem tudok rendesen játszani! A válaszokat előre is köszönöm!

2019. márc. 21. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Behangoltad a gitárt?
2019. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlott vagy? Bundok kopottak?
2019. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen már be van hangolva! Még csak most kezdtem úgyhogy nem vagyok gyakorlott!
2019. márc. 22. 06:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egyesével, szépen, bundra szorítva nem zörren sehol, akkor ez gyakorlással lesz orvosolható. Ha zörög, akkor hangszerész, beállítás. Akár 30e, de megmondja ő, amint megkérded.
2019. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sok mindentől függ.A bundokhoz elég közel szoritod le a húrokat?Vagy túl messze?Nem a bundokon kell legyenek a kezeid.Csúsztatsd (pici mozgásokkal) az újaidat a nyakon. Ahogy előttem irták gyakorlással sok minden megjavul.Új a gitár?Akkor nem gondolnám, hogy beállitás hiba lenne.
2019. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Új gitárnál lehet csak igazán beállítási hiba. De itt inkább valóban az lehet a gond, hogy nem tud több húrt egyszerre megfelelően lefogni. Sok gyakorlás, és menni fog.
2019. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beállítás után egyébként válhat jelentősen könnyebbé a játék az utóbbi esetben is. Ami jelentőset tud dobni egy kezdő karrierjén is. :)
2019. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Egy rendes beàllítás egy olcsó gitárral is csodàt tud tenni.
2019. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
2019. márc. 23. 10:08
 10/10 anonim válasza:
Új húr is kellhet a gitárra...
2019. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!