Mit tegyek sos?

Figyelt kérdés
Van egy csavo aki itt kezdett el nekem irkalno aztan csinaltam egy baromi nagy hulyeseget.. nos sokat veszekedtunk baratommal es emiatt magam alatt voltam nagyon... Ezert is tortent minden... Nagyon gáz.a csavo ravett h kuldjek kepeket, csak fehernemuset kuldtem. Tudom hogy idiota vagyok tanultam ebbol! Mit tegyek? Nem merem tiltani. Félek h visszael vele. Ő is kuldott sok kepet. Mit tegyek?
2019. márc. 22. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Én csak ket kepet kuldtem es a fejem nem latszik... De a szobam igen aztan felek:(
2019. márc. 22. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet, eggyel több vagy kevesebb csávó látja, már mindegy.
2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogom bekövetni a kérdést, de amilyen lány ilyen csinál az biztosan nem érdemel meg egy fiut aki szereti, szerintem tiltsd a csáwót a barátod hagyd, biztos jobbat érdemel mint az ilyen mai csitrik. Ha ilyen képeket csinálsz eleve bármikor bárki leszedheti a telefonodról. Gratulálok. Igaz srác vagyok de 18 éves létemre szülők nélkül nőttem fel és soha az életbe nem csináltam ilyen hülyeségeket és szinte undorodok az ilyen lányoktól. Mi a baj a mai generációval? miért kell ilyen selejtnek lenni? Gusztustalan.. Büszke lehetsz magadra. (Ne válaszolj, mert nem követem be a kérdést, ilyen még azt sem érdemli meg)
2019. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Békülj ki a barátoddal, és mond el neki mi történt!

Ezt is, így:

"Tudom hogy idiota vagyok tanultam ebbol!"

Tiltsd le a másik tagot.., és máskor más módon vezesd le a feszültséget ;)

2019. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje és még mindig túl alacsony a kerítés. 😂
2019. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!