Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap vettem egy antenna...

Tegnap vettem egy antenna megosztó egységet, és úgy akartam megcsinálni hogy a digi antennáját rákötni egy más fajta beltéri egységre, de nem müködik, miért?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a fajta dekóderre akartam rákötni a digi antennáját, de egyáltalán nem talál csatornát a keresőnél, az miért van? a Digi tv működik nálunk.



2019. márc. 23. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem talált csatornat, mert ez a box földi sugárzasú adás (MinDig TV) vételére való, kábeles adás vételére nem képes.
2019. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen set top boxot kellene vennem hogy megtudjam ezt oldani? tudnál 1 képet esetleg küldeni?
2019. márc. 23. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyet amiben DVB-C tuner (is) van. Ez a dobozán nagy betűkkel fel van tüntetve. A boltok polcain ez ritka, inkább webshopokban fogsz találni.
2019. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!