Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki Malayziából csomagot...

Ha valaki Malayziából csomagot akar küldeni, létezik, hogy Thaiföldön megállítják a csomagot és pénzt kell küldeni Western Union keresztül (adminisztrációs ktg. , vámköltség), mert csak akkor küldik tovább Európába a címzettnek?

Figyelt kérdés

Nagyon gyanús nekem, még sosem hallottam, hogy WU-n keresztül kér pénzt egy csomagküldő szogáltató.

Név szerint: OXWITZ COURIER Company.



2019. márc. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik.


Sőt, nekem egy igazi afrikai herceg akar Nigériából százmillió dollárt átutalni, csak előtte a kezelési költséget kell kifizetnem. Holnap megyek is utalni.

2019. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyet még sosem hallottam, hogy Western Union-on kell pénzt küldeni egy csomagért. Ahhhh, átverés!
2019. márc. 25. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb kérdés: vársz valamilyen csomagot Malajziából? Rendeltél valamit?
2019. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem rendeltem semmit. Az emailemre kaptam egy levelet, hogy csomagom érkezik, még nyomkövetési kódot is kaptam, ami úgy tűnt, hogy eredeti, de amikor azt írták, hogy Thaiföldön a csomagért ilyen-olyan díjat kell fzetni, mert addig nem engedik tovább.... hát több, mint gyanús. Szóval gondolom, átverés.... de semmiképp sem küldök pénzt sehová...

Ja, és azóta sem levél, sem üzenet nem érkezik....

Erről ennyit....

Gondolom várták, hogy majd küldöm az 500 USD, és akkor leshetem a csomagot... Ahhhhh mennyi rohadt csaló van ezen a Földön... rohadna meg az összes..."


-----


Ne privátban írogass, ez nem cset.

2019. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!