Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlja fel a...

Miért nem ajánlja fel a Facebook, hogy kit ismerhetek? (Kell hozzá valamit bekapcsolni? )

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nem néztél meg elég adatlapot. Csak az alapján tudnak ajánlani, amit megnéztél. Nem az ujjukból szopják.
2019. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Sok mindent figyelembe vesz a fészbúk ismerősök ajánlásához, de a megnézett adatlapokat nem.

A megadott személyes adatok, kapcsolatok, ismerősök alapján keres az algoritmus.

2019. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A második akkor azt is megmagyarázhatná, hogy nulla ismerőssel miért dob ki ajánlásokat.
2019. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Talán értelmezd az első mondatomat.

Vagy te tán azt tapasztaltad, hogy nulla ismerős esetén pont, csak és kizárólag olyan adatlapokat ajánl ismerősnek, amiket megnéztél? Érdekes lenne és meglepő.

2019. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes nekem, hogy a régi facebookomon, felajánlja. Az újnál viszont nincs ilyen lehetőségem.
2019. márc. 25. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát figyi, a facebook ugy tudom eleve az alapján szűri hogy ki az ISMERŐSÖD. Nekem nincsenek ismerőseim, de a régi profilomon volt, a régi profilom a mostani ismerősöm, és régiről ajánlja fel nekem az ismerősöket, tehát azt ajánlja fel ami már egy ismerősnek is ismerőse volt. Ugye ha esetleg van valami csoportbeli ismerősöd való életbe, akkor esélyes hogy van a csoportból ismerőse facebookon, aki esetleg közös lehet és így könnyebb megtalálni. Szóval valószínűleg nincsenek ismerőseid?
2019. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De vannak ismerőseim :D.

Igaz ez új, és most kevesebb van.

2019. márc. 26. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hülye a facebook, ne lepődj meg :D
2019. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!