Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség...

Mi volt a legnagyobb őrültség amit valaha csináltál és a szüleid rajtakaptak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elszöktem otthonról. Rajtakaptak, amikor a rendőrbácsi hazavitt.
2010. júl. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Kitéptem egy atm automatát a puszta gondolatommal. Nem jöttek rá hogy én voltam.
2010. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb amire rájöttek?? .... nem is tom

Rájöttek hogy bolondítom a csajokat . De nem kaptam érte semmit .

2010. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Apámnak azt mondtam, hogy elmegyek az egyik barátnőmhöz (3 percre lakik). A barátnőm meg azt, hogy átjön hozzánk tanulni. Ehelyett elmentünk egy haverunkhoz piálni (ő is kb 3 percre lakik). :D Az apám elküldte a húgom a barátnőmékhez, és itt lebuktunk, mert a barátnőm anyukája azt hitte, hogy nálunk vagyunk. Nem kaptam érte büntetést, csak jól leszidott. :D

15/l

2010. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is van ilyen történet, hát elég durva :S
2010. júl. 5. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer elbuktam egy fogadást, és az volt a büntetésem, hogy bele kellett recskáznom a ventilátorba. De azt nem mondták, hogy a ventilátor szét fogja pörgetni. Én meg felkiáltottam, hogy "Ez de sz@r!", erre bejött anyukám.
2019. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!