Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestről az Antarktiszra...

Budapestről az Antarktiszra hogy lehet eljutni?

Figyelt kérdés
néztem a google térképen rome2rio-n és egyik se ad ki semit azt még meg tudjuk nézni,hogy argentína déli részéig ,hogy lehet eljutni de azt ,hogy az antarktiszra,hogy kell azt már nem tudja, És nem akarok kicsinyesnek tűnni De valaki leírja nekem,hogy ha oda nem megy repülő autó, bicikli,semmi akkor hogy lehet eljutni A azaz Budapestről a B pontra azaz az Antarktiszra

2019. márc. 26. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt egy lehetőség Buenos Airesből.

[link]

2019. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azta mindenit... Nem is gondoltam eddgi erre. Én is nagyon szívesen megnézném. Csodálatos.
2019. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsupszkulcsal
2019. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte javaslom elolvasásra a Scott és Amundsen című könyvet, csak hogy tudd, kb mire számíts! Mondjuk azóta már jobban "belakták", vannak kutató bázisok, de az időjárás nem sokat változott 😂
2019. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hajóval
2019. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!