Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen időközönként érdemes...

Milyen időközönként érdemes nagyobbra váltani fültágításkor? Mennyi idő alatt lehet 10mm-re tágítani?

Figyelt kérdés
Kedden kezdtem a fültágítást egy 1mm-es tágítóval.Ma már 5 mm-es van benne.Szerintetek lassítsak?Eddig nem volt semmi kellemetlenség. Rendesen fertőtlenítem hidrogén peroxiddal és kenem bepanthen kenőccsel minden este.(Akril tüskével tágitok)

2019. márc. 31. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem, szerintünk tegyél be 200mm-est!!!
2019. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh de örülök hogy tudtál értelmes választ adni ☺️

Köszönöm szépen a segítséget!

Mostmár takarodhatsz máshova jártatni a pofádat! ♥️

2019. márc. 31. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nézd, fel lehet húzni egyszerre is, csak akkor sokkal több esélye van, hogy szétreped a cimpa, vagy elszakad, illetve nagyobb esélye van a blowoutnak is(kifordulás).

Ha fix, hogy legalább 10-re szeretnéd, akkor egy szike metszét és kész.

Tény, hogy a fájdalom a sebesség növelésével nő.

Az ajánlott tágítási max az az 1 mm/2 hét, illetve 10 mm felett az 1 méret/hónap.

Én egyik fülem nagyon lassan tágítottam magamnak, míg a másikat szintén magamnak, de egyből 10-re. Más, hogy értek hozzá annyira, hogy tudjam, hogy csináljam és mit tegyek és mit ne. De ettől függetlenül nagyon sokan tágítják ki egyből 7-8-10-14 mm-re otthon. Van, akinek nem jön össze és láttam már nem egyszer, hogy elszakad a cimpa. Ez után jön az, hogy sebészet, ott összevarrják, kb 1-2 hónap gyógyulás után lehet újrakezdeni.

Viszont sokan vannak, akik azt mondják, hogy egyből 10-re, érzéstelenítő, incízió és kész. Ne mondhatni drágának sem. Aztán onnan majd lépésenként tágítják maguknak.

Ápolásra érdemes figyelni. A hidrogén-peroxid nem pont erre jó. Használj octeniseptet, nem szárít. Bepanthen meg nem nagyon jó erre. Az hámosító, nem hidratáló. Sima baba testápoló tökéletes, de a niveák jobbak.

Arra figyelj, hogy a füled mögötti rész ne kezdjen kitüremkedni, mert akkor könnyen kifordul, vagy vadhús alakul ki rajta.

2019. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a segítséget. ☺️
2019. ápr. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!