Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok lebarnulni a...

Nem akarok lebarnulni a nyáron. Milyen fényvédőt vegyek, és milyen összetevőket, leírást figyeljek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék rendelni fényvédőt bármilyen árkategóriában, az egyetlen szempont, hogy ne barnuljak le tőle. Azonban úgy hallottam, egyes krémekben van kifejezetten barnulásért felelős összetevő is, érdekelne, milyen összetevőket kell figyelnem, hogy biztosan elkerüljem a barnulást.

Aki tud segíteni, esetleg van tapasztalata, nagyon szépen köszönöm!



2019. ápr. 3. 13:52
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Nem igazán értek hozzá, de vannak ma már extrém fényvédők, mit tudom én hányas faktorokkal. Egyébként meg van olyan kategória, hogy Szépség és divat, ott kellene megérdeklődni. De szerintem egy gyógyszerész is tud ilyeneket ... sőt.
2019. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Tudod?! Kérdezd meg gyógyszerészedet. :)
2019. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Léteznek 50-es fényvédő faktoros krémek, keresd azokat.

Ezek hatása is ideig-óráig hat. (Olvass utánuk a neten.)

Bár, ha sokat tartózkodsz a napon, óhatatlan, hogy kicsit barnulj.

2019. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen fényvédő..

Én csak annyit mondok, hogy az 50 faktoros naptej rendszeres használata mellett is lebarnultam elég szépen..

2019. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha jól használod a fényvédőt, akkor nem fogsz lebarnulni.


[link]


[link]


Ajánlom ezeket a cikkeket, illetve a skinsmart oldalán is van olvasnivaló a helyes fényvédelemről.


Ha nem számít az ár, próbáld ki a Paula's Choice fényvédőit, skinsmart.hu-ról lehet rendelni, minták is vannak.

2020. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!