Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Salgótarjánba (n) hogy tudnék...

Salgótarjánba (n) hogy tudnék zártszelvényt szerezni hogy a 6-7000ft-os 2 szálért (30x30x2) ne kelljen plusz 15-20 000 ft-ot fizetni?

Figyelt kérdés
(Nem igazán tudtam jó ketegóriát találni a kérdésre, de lehet csak figyelmetlen voltam.)

2019. ápr. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi az a plusz 15-20e Ft? A szállítás? A legtöbb helyen elvágják méretre és akkor már tetőcsomagtartón, utánfutón, biciklin, talicskán stb. is elviheted.
2019. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a szállítás lenne a 15-20000 Ft. Salgótarjánban a Szatmárit néztem eddig, onnan még talán hazatudnám vinni, de úgytudom ott nem vágják méretre és hát 6 méteres szálakat már nehezen viszek haza. Nincs lehetőségem saját magam hazahozni. Valamint elég számottevő lehet, hogy 16 éves vagyok, tehát saját magam nem sok mindent tudok intézni.
2019. ápr. 5. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vágják el, akkor viszel egy vasfűrészt és elvágod magadnak. Odakötözöd egy férfibicikli vázához és hazatekersz vele.
2019. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!