Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kaphatok levelet a...

Richard33 kérdése:

Miért kaphatok levelet a GEI-től? Mi az a Gazdasági Ellátó Igazgatóság?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valami rendőrséges dolog, de miért írhattak?

2019. ápr. 4. 13:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A NAV egy ételkiszállítónál ellenőrzést tartott és tőlem csak egy nyilatkozatot kértek, hogy kapta-e számlát, a számlán az volt-e, amit megrendeltem és annyit is kelletett-e fizetni?
2019. ápr. 7. 22:15
 2/12 sven224 válasza:
Sikerült megtudni mi az a gei? Én ma kaptam, nemtudom adovisszaigenyleshez van e köze
2019. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
fent elírtam.... :)
2019. jún. 9. 10:07
 4/12 Szilvike01 válasza:
Én is ma kaptam, de még nem tudtam elmenni érte...Kíváncsi vagyok mi az..2012-től működő szervezet, de életemben nem hallottam róla, csak általános, nesze semmi fogd meg jól tájékoztató van róluk a neten is.
2019. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sziasztok! Én is az értesítőt ma vettem ki a pistaládából, de már visszaküldték a feladónak, mert lejárt a határidő, amíg lehetett menni érte a postára. Tudni, hogy mi lehet az a levél? Az értesítőn “ nagyalakú hivatalos küldemény” szerepel. Mivel már visszaküldték, aggódok, hogy valami büntetést is kiszabnak, akármi is legyen az.
2019. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez a GEI elég sok mindennel foglalkozik... Ma én is kaptam egy levelet, de látom még senki nem válaszolt mit tartalmaz a levél. Holnap több infóval tudok szolgálni, de egy biztos, hogy valami rendőrségi ügy, mert a GEI az az ORFK! :)
2019. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szilvike01 válasza:
A NAV is hozzátartozik...
2019. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Valaki átvette már azóta? Mi is kaptunk, holnap fogjuk átvenni. Érdekel már nagyon, péntek óta izgulunk miatta... :D
2019. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Átvettem a levelet.


Ez egy kamu álnév, ami bár létezik, de csak annyira, hogy még a boritekon sem szerepel. Nem is értem, így hogy adhatnak fel hivatalos iratot, hogy nem az a feladó van a levelem, amelyik az értesítőn szerepel... A boritekon a NAV szerepel és az a hatóság, amelyiknél az ügyed van. Ha nem veszed át, akkor már nem “nem kereste”, hanem “nem vette át” jelzéssel megy vissza! Rafináltak...


A levél tartalma pedig majdnem minden esetben az ÁFA-vizsgálat. Tőlem számlákat kértek be, mert csalás gyanús a cég. Annyi a szerencsém, hogy az adott időben, már nem en voltam a cég tulajdonosa, mivel előtte eladtam a céget... Ma megyek amúgy kihallgatásra bevinni az eladásról szóló papírokat.. :)

2019. júl. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is tegnap vettem át a levelet. Adóbevallás hibás (tudtam, hogy az, én csináltam :)) és azért kell bemenni, javítani. Más nincs benne. Szóval ez a NAV. Nem kell megijedni,ott segítenek megcsinalni.
2019. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!