Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül olyan szerencsétlennek...

Egyedül olyan szerencsétlennek érzem magam, nem tudok sehová sem menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van 1 barátnőm, de ő nem mindig ér rá, barátokat pedig nem könnyű szerezni úgyhogy inkább meg sem próbálkozom vele. Egyedül viszont rossz. Inkább próbálom elfogadni, hogy egyedül vagyok. Az utcára sem merek kimenni, most pedig el akarok menni vásárolni, de barátnőm elutazott. Úgy érzem ha egyedül vagyok semmire sem vagyok képes, nem vagyok jó semmire és ez így is van. Tényleg. Próbáltam már az önkifejezés egyes alternatíváit (festés, írás, rajz) egyik sem ment. Szerencsétlen vagyok. Barátnőm is így érez, de csak én rángatom bele ilyenekbe. Itthon sem jó, nagyon nem, pedig úgy vártam a nyarat. Tudtam, hogy depis leszek, de ez még mindig jobb, mint a suli. Ott is egy kész szerencsétlenség vagyok.

Volt aki ilyen helyzetben volt? Hogyan tudnám elfogadni, hogy egyedül vagyok? Ha az egész világon senki sem lenne rajtam kívül még azt is elfogadnám csak ne kelljen senkivel sem beszélnem.


2010. júl. 4. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, de "Hogyan tudnám elfogadni, hogy egyedül vagyok?" című mondatot felejtsd el. Az a legrosszabb, ha begubózol a szobádba. Találj magadnak egy új hobbit (én pl. táncra járok) és ismerkedj.
2010. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


De hogy is! Ugyan már ez butaság! Ennek nagy valószínűséggel semijen alapja nincsen. Csak arra hívnám fel a fígyelmedet, hogy ne akaszkodj rá csak egy emberre. Se társaságba, se sehol. Egyrészt mert másoknak is rögtön az fog beugrani, hogy te milyen szerencsétlen vagy, másrészt az illető rádfog unni, sőt egy idő után elkezded idegesíteni. Légy nyilt! biztosra feszem, hogy nagyszerű ember vagy! Mellesleg: miért oly fontos, hogy mások mit gondolnak?! Tessék szépen le....i. Soha sem leszel boldog ha másoknak akarsz megfelelni. Mert: ha szép vagy akkor azért genyák, ha csúny vagy akkor azért, ha meg átlagos akkor azért. Az emberek már csak ilyenek. Keresd a közös pontot olyan emberekkel aikikkel jól kijösz. Ha ninycs iylen akkor kezdj el valahova járni: könyvtárba, edzőterembe, stb.


Csak előre!

2010. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, és én tanulni próbálok, és egyre jobban tetszik.
2010. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ezen most én is elgondolkodtam h fiu vagy e vagy lány...
2010. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Detto.

Azzal a különbséggel, hogy az én egyetlen barátom is(aki volt) jól elfelejtett/"rám unt".

A környékbéliek utálnak, mert történt egy félreértés, amit már sosem fogok tudni elmagyarázni nekik.

2010. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ó nahát még ez is, hogy lehettem ilyen ... hogy nem voltam képes leírni

16L

2010. júl. 4. 20:29
 7/17 anonim ***** válasza:

20:26-os vok:

15/L :D

2010. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

ó nahát még ez is, hogy lehettem ilyen ... hogy nem voltam képes leírni

16L


Nem kell mindenér hülyének érezned magadat! Légy felszabadult!

2010. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Próbáld ki:

1. Állj szembe a tükörrel és ismételgesd! Szép vagyok. Okos vagyok. Szeretni való vagyok Ezt és ezt nagyon jól csinálom (vagy bármi hasonló szöveg jó lehet)

2. Írj ki dícfséretek ket kis cetlikre és ragazd ki azokat a lakéás különböző pontjain. Amikor elmész melletük csak olvasd el őket.

2010. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

a külsőmet igyekszem elfogadni, vannak nálam rosszabb helyzetben lévők is (csak ez tartja bennem a lelket)

tudok én jól kinézni ha akarok, de annyira lenézőek, és akkor csúnyának látom magam

nem vagyok jó semmiben, már az is megutáltam amit eddig szerettem (a tanár hibájából, másikat kaptunk)

táncolni pedig nem tudok, ezt biztosan tudom, de azért jó ötlet

2010. júl. 4. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!