Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi egy, két óra dohányzás...

Napi egy, két óra dohányzás sok? (E-cigi, nikotinos)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem dohányzom mert egyszerűen hányingert kappok tőle. De szoktam hisztériázni miatta mert tudom, hogy nehéz leszokin egy olyan dologról ami egyfajta,, megnyugató pótcselekvés,,.Amúgy is ha kipufogó és a kondenzcsík egéséges kutya legyek Ha engem kérdezel szerintem sok.
2019. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sosem értettem hogy mire jó a cigi. Öngyilkos hajlamotok van vagy mi??
2019. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A társaság miatt, vagy csak a füst/gőzzel szórakozni... Nekem bejön mégha régen én is ezt kérdeztem másoktól, mostanra már csak az zavar ha valaki full büdös a cigi füsttől, na azt én sem birom
2019. ápr. 9. 17:23
 4/5 anonim válasza:
(2. Vagyok) amúgy szerintem sok
2019. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is sok mindenkitől hallotam, hogy elötte irtóztak a cigitől most pedig meglenni nélküle. De igaz, hogy ezt természetes reakció (rá kappunk valamie és nehéz bár menyire is káros) ezért vagyunk emberek, hogy tudjuk uralni a testünk. Ez gyakorlás kérdése.
2019. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!