Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam egy levelet elsőbbség...

Feladtam egy levelet elsőbbségivel Németországba. A postasnő lemérte, én kifizettem és rátett egy elsőbbségis matricát és félretette a levelet, mint ami kész van. Nekem odaadta a blokkot. Eljöttem. Utána vajon tesz-e rá bélyeget, megérkezik vajon?

Figyelt kérdés
Valaki ránéz még erre a levélre, látja, ha esetleg elfelejtette a nő rátenni a bélyeget? Balga voltam, hogy nem mondtam, hogy látni akarom hogy milyen bélyegeket tesz rá.
2019. ápr. 9. 04:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nem használnak bélyeget. A matrica, amit rá rak, az igazolja a feladás megtérítési árát.
2019. ápr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de a kék matricát kívül semmit nem tett rá. Azt meg akár le lehet róla venni is , bár miért tenné. Szóval aggódom kissé.
2019. ápr. 9. 07:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Rajtad akkor a lélekturkász tud segíteni, nem a postás. A bélyeget is le lehetne kapirgálni, nem? De az mire jó?

Neki el kell számolni a bélyegekkel. Ha felragasztja és leszedi, az mire jó neki?

2019. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Postán nem raknak bélyeget a levelekre.

Lepecsételik, hogy fizetve, és kész.

2019. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi rossz indulatot nem feltételezek, csak fáradságot, figyelmetlenséget. Tudom , h nincs bélyeg, de bélyegzés sem került rá, csak a kék matrica a priority jelzéssel, tehát nem látszik, h fizetve volt. Csak bamba voltam, eljöttem. Csak remélni merem, hogy eltűnt neki, h nem tette rá, azt amit még kellett volna.
2019. ápr. 9. 11:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy feltűnt neki.
2019. ápr. 9. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a postán felvett levelek közé került, akkor úgyis elküldik, legfeljebb lecseszik Mancikát, amiért nem figyelt és nem pecsételte le. Oda ugyanis máshogy nem kerülhet be, csak úgy, hogy felveszik tőled.
2019. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez megnyugtató válasz. Ebben reménykedem én is. Majd 2 hét múlva, vagy amikor visszajelzést kapok, megírom, hogy megkapták-e.
2019. ápr. 10. 03:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát Hál'Istennek vége a parámnak, mert már visszajeleztek, hogy ma délután megérkezett a levél. Nagy kő esett le a szívemről. Köszönöm nektek a hozzászólásokat. Különösen az utolsó hozzászólónak.
2019. ápr. 10. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem a postásnő!


Az az ügyfélszolgálati pultban dolgozó Kislány!

2023. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!