Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elálló füllel mit kezdjek?...

Elálló füllel mit kezdjek? Ragasszam le valamivel vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nagyon zavar és a Balatonra megyünk nyaralni és ott lesz egy srác aki bejön. Nagyon jó lenne ha "jobban" Megkedvelne nem csak mint barátot. De nem tudok felszabadult lenni, elengedni magam ha össze van kötve a hajam és látszik a fülem!S.O. S

#szerelem #elálló #fülecskék
2019. ápr. 9. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a TB támogatja a műtétet,ha extrém esetben eláll. Amúgy meg 1- fésüld úgy,h a hajad a füleden legyen.2 szerinted a srác,ha lenne vmi nem látná egy idő után igazából? 3 Tényleg ilyen durván eláll?Vagy csak Téged zavar? Lehet másnak fel se tűnik...
2019. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csatrad ***** válasza:
25%
ha a labad jobban elall akkor nem veszi eszre
2019. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg küldesz képet? 🙂 (az arcodat nyugodtan takard ki, az érdekelne, hogy mennyire áll el 🙂 )
2019. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ez rutin műtét már régóta, a tb-t azt nem tudom, de valami olyat támogatnak ami már lelkileg is szorongást okoz. Ha jól tudom.
2019. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és szerintem csináltasd meg, ne vacakolj ezzel egész életedben.
2019. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon eláll, nem csak én gondolom így. Mondjuk igaz ami igaz hogy nem olyan drasztikusan de én nem szeretem. Már nagyon rég nem mentem úgy emberek közé hogy össze lett volna kötve a hajam.
2019. ápr. 9. 21:54
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm pillanatragasztóval orvosolta. M9ndjuk ő nem százas.
2019. ápr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám. Ráadásul fiúként. Volt, hogy én is leragasztottam, volt, hogy szintén pillanatragasztóval :D de csak esztétikai megoldást hozott, nem maradt úgy. Aztán idővel vettem egy nagy levegőt, és megvalósítottam régi álmomat: megműttettem. Azóta sem bántam meg, nagyon szuper lett az eredmény, meg vagyok elégedve. Végre rövid hajjal járhatok, és nem kell többé azon agyalnom, hogy mit gondolnak az emberek, ha meglátják a lapát füleimet.


Ha a műtéttől idegenkedsz, kipróbálhatod az Otostick korrektort. Vannak videók róla. Egyszerű használni, és az eredmény is jó.

2019. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!