Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rohadt szúnyog...

Miért van ennyi rohadt szúnyog a szobámban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nyitva hagytad az ablakot... ugyan miért.
2010. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tudom, hova szöktek a szúnyogjaim! Azok a kis dögök! Itt tárva-nyitva van az ablak, és nincs egy darab vérszívó sem. :D
2010. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nyitva hagytad az ablakot, nincs szúnyoghálód, és még chemotox sincs nálad.
2010. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossmannba lehet venni szúnyogölő szikrázórázó-gépet. Mivel égőt nem árulnak, egy nyárra kb. kettő kell, de még ígyis olcsó. Azóta se szereltem szúnyoghálót hogy megvettem.
2010. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is sok van, egye ki a fene a szemüket. De látom nem csak nálam vannak. Amugy Chematox, Mortein vagy ilyesmifélék megoldják a problémát

vagy szúnyogháló

vagy nem nyitod ki az ablakot és megfulladsz a kánikulában

2010. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nyitva van a szobád ablaka és ég a villany, illetve szén-dioxidot lélegzel ki.
2010. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!