Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallássérültként vállalhatok...

Hallássérültként vállalhatok egyáltalán munkát?

Figyelt kérdés
24 éves fiatal hölgy vagyok, nagyothalló, jobb fülemre egyáltalán nem hallok semmit, és ezen oknál fogva eddig 80%-ban mindenhonnan visszautasítottak. Tökély mindegy, hogy ez most milyen munkakör, sehol se akarnak alkalmazni, viszont le nem százalékolhatnak, mert a bal fülem tökéletesen működik és kompenzál minden hiányosságomat. Ilyenkor mit csináljak? Teljesen el vagyok már keseredve. Ne is reménykedjek? Néha úgy érzem, tényleg jobb lenne feladni, mert csak újabb csalódásokat okozok a környezetemnek is. A családom utál, elegük van belőlem, fogyatékos hülyének tartanak. Őszintén? Teljes mértékig megértem őket, néha én is úgy érzem, jobb lenne nekik, ha nem lennék és nem kéne velem vesződniük.

2019. ápr. 11. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha az egyik füled tökéletes, akkor minek mondod el az álláskeresésnél, hogy a másikkal nem hallasz?

Vagy muszáj, valami segély miatt?

2019. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem titkolom el, mert 90%-os utazási kedvezményre jogosít. És ugye a legtöbb helyen térítik általában az utazási költséget, és abban a reményben vállaltam fel eddig, hogy hátha akkor ez egy picit segíthet. Mármint, hogy ha nem kell utánam útiköltséget fizetni, akkor talán hamarabb felvesznek. Hát úgy fest, hogy pont az ellenkezőjét értem el vele. De ha meg eltitkolom, és meló közben derül ki, akkor még kínosabb az egész.
2019. ápr. 12. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, az útiköltség...akkor ne mond el, hogy baj van a füleddel, és mond azt, hogy nem kérsz bérletpénzt, mert ingyen utazol...kamuzd, hogy ott dolgozik apád. Így nem tudják meg a füled, az a 10% bérletárat, meg kifizeted zsebből.
2019. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülyének néz? Miféle családod van...

Milyen pozícióban szeretnél dolgozni?

Ha kevés kommunikáció szükséges, akkor ott fel kell hogy vegyenek téged...

2019. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a kedvességeteket, a biztatást, a bátorítást, olyan inspirációt kaptam belőle ,hogy sikerül két helyre is elérnem, hogy engem akarjanak :D Megfogadtam a tanácsaitokat, és most már nem vagyok elveszve, köszönöm nektek <3
2019. ápr. 29. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Hurrá!

A füled csak és kizárólag az üzemorvodra tartozik. Ha rádmondja az áment, onnantól szabad az utad. A sinoszkártyához semmi közük. Neked gyakorlatilag nincs semmiféle munkavállalási korlátod, tök fölösleges beleírnod az önéletrajzba, ha még hallókészüléked sincs.


És most egy picit gondolj bele mit összekínlódik az életben az akinek súlyosabb hallássérülése van.

2019. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg sokat jelent, és most már harmadik hónapja dolgozom egy cégnél, szuper a csapat, és az egyetemre is felvettek, ahova menni szerettem volna, már sokkal magabiztosabb vagyok, és igazatok van, nem fogom mostantól hagyni, hogy egy ilyen kis semmiség miatt menjen el a jókedvem :D
2019. aug. 9. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!