Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Segitene nekem vki zene keresesben?

NA SZAL VOLT MAR EZ A KERDES TUDOM DE VALAKI ESETLEG NEMTUDNA MEGKERESNI VAGY NEM ISMERI EZT A ZENET?

EJJEL NAPPAL BUDAPESTBEN JATSZODOTT 03.21-i reszben az elejen mikor 2 fiu fogadott egymassal

Segitseget elore is koszonom😊

Keress kérdéseket hasonló témában: zene

ápr. 14. 13:27  Privát üzenet  

A válasz
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Nézd meg a stáblista után elvileg ott kell legyen, hogy zene:...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 21. 19:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát ott is próbáltam keresni de ott csak annak a neve van aki zenekét vágta stb szóval tényleg nemtudom hogy hogyan kereshetném azt a zenét,nem csak shazzammal de meg más zene keresővel is próbáltam de azzal is sikertelenül,de ha van még más tipp annak nagyon örülnék😊

# 2/2Időpont ápr. 22. 10:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek erről a zenéről?
Zongora kottát keresek, vagy legalább a darab pontos címét. Valaki esetleg tudja?
Segítség! Tudtok olyan appot Iphone-ra, ami ingyenes (mármint az app is, meg a zenék is xd), és Wi-Fi nélkül is lehet használni?
Segítene valaki rock zene keresésben?
BTS TMA szavazás?
Valaki tud segíteni zene keresésben?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!