Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok írni a Vámpírnaplokho...

Zooo6 kérdése:

Tudnátok írni a Vámpírnaplokhoz hasonló sorozatokat, illetve filmeket?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!

2019. ápr. 14. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Alkonya

A Pll (nem annyira hasonlít de én imádtam)

Riveldale


Sajnos en csak ennyit tudok 😅

2019. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Anne Rice: vámpírkrónikák. Az első rész meg is van filmesítve Brad Pitt, Tom Cruise és Antonio Banderas főszereplésével. A harmadik rész is de teljesen mások a szereplők. Olvasmánynak kicsit nehézkes de a filmet érteni fogod. Én a film után olvastam el, és sokkal jobb volt. Most tartok a hatodik könyvnél, de csak az elsőt olvastam eddig. A könyvek csak kis szálon kapcsolódnak, de érdemes kicsit bevonni a google-t mert nekem nagyon nehéz olvasmány így 14 évesen. Remélem tudtam segíteni.
2019. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sötétség kora ebben pár részben benne lesz Stefan és Damon,legacias ,teen wolf
2019. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
True Blood, bár kicsit keményebb, s Bill közel sem olyan szexi, mint Daemon... :D
2019. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 elena0443 válasza:
legacies sorozat a vámpírnaplók folytatása
2019. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elena0443 válasza:
szépség és a szörnyeteg egy nyomo lanyrol szol aki bele szeret egy ugymond szornyetegbe es segit neki rejtozkodni a vilag elol szerintem nagyon cuki és jo sori ha tobbet szeretnel tudni ak csak szolj
2019. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elena0443 válasza:

legacies

szépség és a szörny

teen wolf

2019. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!