Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek, hogyan reagálnának a rajongók, ha kiderülne, hogy egy kpop idolnak barátnője van?

Elfogadnák a lányt, vagy inkább utálnák?

ápr. 17. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Thispain nevű felhasználó válasza:

Kiderüléséhez össze kell jönnie egy lánnal a kpop idolnak.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont ápr. 17. 21:00 Privát üzenet
Thispain nevű felhasználó válasza:

*lánnyal

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont ápr. 17. 21:01 Privát üzenet
Meglepődne, mert a fiú kpop idoloknak fiújuk szokott lenni.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont ápr. 17. 21:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez most feltételee volt

Nem gondolom, hogy minden idol meleg lenne... és egyről sem tudok akinek lenne fiúja

# 4/12Időpont ápr. 17. 21:16 Privát üzenet
"attól még lehet bi"

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont ápr. 18. 06:01 Privát üzenet
Érdekes a kérdés,szerintem ez a lánytól függene. Pl. Jennie és Kai kapcsolatát egész jól fogadta mindenki,azóta meg már szakítottak is. Szerintem ha egy híres fiú idolnak lenne kevésbé vagy egyáltaláb nem ismert barátnője,mondjuk BTS Jungkook, akkor elég sokan irigyen állnának hozzá és utálnák a csajt. Ha meg lány idolnak lenne barátnője hááát... abból botrány kerekedne az tuti :D

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont ápr. 18. 23:51 Privát üzenet
A nyugati fanok sokkal elfogadóbbak, persze vannak közöttünk is olyanok akik ellenkeznének. A koreai közönség már nehezebb falat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont ápr. 19. 19:16 Privát üzenet

Most magamból indulok ki....

Szóval egyszer, egy unalmas estén böngésztem a neten, amikor találtam egy infót arról, hogy a biasomnak van barátnője. Rendesen elkezdtem örülni meg minden. Aztán leesett, hogy két éves a cikk. További kérése után megtaláltam a cikket arról, hogy szakítottak... :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont ápr. 23. 08:51 Privát üzenet

#3, butaságokat beszélsz. Nem tudok egy fiú idolról sem, akinek fiúja lenne. Dél-Koreában nem túl elfogadott a homoszexualitás, szóval még ha valamelyiküknek tényleg fiúja lenne, az se reklámozná.

Vannak az ilyen "oppa az enyém" típusú rajongók, akik ki szoktak akadni az ilyenen, főleg a koreai fanok közt vannak ilyen elborultak, és az a baj, hogy nem csak 12 évesek. :/

De persze vannak a normális rajongók, akik meg tökre örülnének neki. Én nagyon boldog lennék, ha a biasomnak lenne barátnője, 29 éves, lassan ideje lenne megházasodnia. :D

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont ápr. 23. 22:15 Privát üzenet
Férfiként talán Hollandnak van barátja, vagy Edward Avilának. Más nem nagyon vállalja fel a homoszexualitását.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont ápr. 24. 18:02 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki mit szólna ahhoz, szerintetek hogyan reagálnának az emberek arra, ha illegalizálnák a magzatgyilkosságot (ahogy ti hívjátok abortuszt), ha bevezetnék az áldozatok emléknapját,...
Hogyha kiderülne, hogy a szekrényemben hullákat rejtegetek, akiket én öltem meg, akkor hova kerülnék?
Mi szólnátok, ha gyereketek születne, s kiderülne, hogy cigány?
Ti mit tennétek, ha kiderülne fiatalkorban, hogy nem lehet sohasem gyereketek?
Szeretnék a h&m-ben, vagy a new yorker-ben dolgozni részmunkaidőben. Sajnos azt írják hogy 1 év eladói tapasztalat kell. Ez tényleg fontos? Ha hazudnék a tapasztalatomról...
Az emberek hogyan reagálnának, és mit tennének, ha kiderülne, hogy egy tíz km-es kisbolygó ütközőpályán haladf a föld felé, és már csak napok v. hetek vannak hátra az egész földi az életből?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!