Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan reagálnána...

Szerintetek, hogyan reagálnának a rajongók, ha kiderülne, hogy egy kpop idolnak barátnője van?

Figyelt kérdés
Elfogadnák a lányt, vagy inkább utálnák?
2019. ápr. 17. 20:52
1 2
 1/12 Thispain ***** válasza:
59%
Kiderüléséhez össze kell jönnie egy lánnal a kpop idolnak.
2019. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thispain ***** válasza:
*lánnyal
2019. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Meglepődne, mert a fiú kpop idoloknak fiújuk szokott lenni.
2019. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez most feltételee volt


Nem gondolom, hogy minden idol meleg lenne... és egyről sem tudok akinek lenne fiúja

2019. ápr. 17. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
"attól még lehet bi"
2019. ápr. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes a kérdés,szerintem ez a lánytól függene. Pl. Jennie és Kai kapcsolatát egész jól fogadta mindenki,azóta meg már szakítottak is. Szerintem ha egy híres fiú idolnak lenne kevésbé vagy egyáltaláb nem ismert barátnője,mondjuk BTS Jungkook, akkor elég sokan irigyen állnának hozzá és utálnák a csajt. Ha meg lány idolnak lenne barátnője hááát... abból botrány kerekedne az tuti :D
2019. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati fanok sokkal elfogadóbbak, persze vannak közöttünk is olyanok akik ellenkeznének. A koreai közönség már nehezebb falat.
2019. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most magamból indulok ki....

Szóval egyszer, egy unalmas estén böngésztem a neten, amikor találtam egy infót arról, hogy a biasomnak van barátnője. Rendesen elkezdtem örülni meg minden. Aztán leesett, hogy két éves a cikk. További kérése után megtaláltam a cikket arról, hogy szakítottak... :(

2019. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3, butaságokat beszélsz. Nem tudok egy fiú idolról sem, akinek fiúja lenne. Dél-Koreában nem túl elfogadott a homoszexualitás, szóval még ha valamelyiküknek tényleg fiúja lenne, az se reklámozná.


Vannak az ilyen "oppa az enyém" típusú rajongók, akik ki szoktak akadni az ilyenen, főleg a koreai fanok közt vannak ilyen elborultak, és az a baj, hogy nem csak 12 évesek. :/


De persze vannak a normális rajongók, akik meg tökre örülnének neki. Én nagyon boldog lennék, ha a biasomnak lenne barátnője, 29 éves, lassan ideje lenne megházasodnia. :D

2019. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Férfiként talán Hollandnak van barátja, vagy Edward Avilának. Más nem nagyon vállalja fel a homoszexualitását.
2019. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!