Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok YouTube-on két...

Hogy tudok YouTube-on két feltöltött videót összevágni?

Figyelt kérdés
Én arra lennék kíváncsi hogy mit tegyek hogy Két videót össze tegyek hogy az egy legyen mert mindenféle dolgot megpróbáltam de nem megy és videószerkesztővel nem tudom megcsinálni szóval mindenképp a Youtube-ön kell

2019. ápr. 18. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg van a youtube-nak valami videóvágó funkciója, esetleg még azt nézd meg. Nekem fel szokta kínálni amikor videót töltök fel, de én sosem használtam, mert nagyjából már megy a videóvágás.

Nem tudom milyen videószerkesztőt használsz, de jóval egyszerűbb abban.

Én első kísérletre az ingyenesen letölthető VideoPad nevű programot szedtem le, azzal gyerekjáték egymás mellé szabni a felvételeket. Ha nem jutsz dűlőre, írj priviben, és ebben a progiban tudok segíteni.

Én tényleg tök suta voltam ehhez a témához, de magamtól rájöttem egy óra alatt hogy működik.

2019. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!